שתף קטע נבחר

למה אני צריכה שני גברים

ההיסטוריה שלי בשלישיה התחילה בפעוטון, קראו להם עוזי ורמי, תאומים כחולי עיניים, שהיו החברים הכי סקסיים שלי עד שהתגייסתי לכיתה א'. לא נגמלתי מקונספט הטריפל

הגעתי למסקנה החד משמעית, דו כיוונית ומאוד רציונאלית, שבמצבי אין ברירה, והפתרון היחיד הוא שני גברים. יש לי סיבות למכביר למה אני צריכה לחיות בנחת עם מנה גברית כפולה, תביאו דאבל, אני במשחק, שני גברים זו כעת תוכנית הפעולה.

 

ההיסטוריה שלי בשלישיה התחילה בפעוטון, קראו להם עוזי ורמי, תאומים כחולי עיניים, שהיו החברים הכי סקסיים שלי מגיל שנתיים ועד שהתגייסתי לכיתה א'. אז נחרט בי לדורות, שאין כמו אהבה בשניים, אני ועוד שני גברברים, סינרגיה גאונית, כי אחד ועוד אחד שווה שלושה. אהבתי את קונספט הטריפל, זה לא עבר לי.  

 

המרצה בישל לי לזניה, לפרחח עשיתי קפה

  

אחרי הצבא, בתקופת הלבלוב המיני שלי, ניהלתי רומן כפול. קפצתי בחוסר עקביות בין המרצה שלי למדעי הטבע לבין הפרחח שגר בבניין ממול, דירה מספר 7. שילוב מנצח. האחד רצה אותי ענוגה ורכה וקנה לי תחתוני מלמלה, השני רצה אותי זונה נמרה, גזר לי את אותם התחתונים, חדר ותינה עמי אהבים. המרצה בישל לי לזניה, לפרחח עשיתי קפה. הבוגר אהב כפיות, השכן הסוטה היה הרוס על דוגי מאחור. נודדת, מתלבטת, עברתי בין דירת הפרחח, שלימים נהייה מיליונר מסומם, לדירת המרצה, שלימים הפך לפרופסור מפורסם. לילה מענג אצל האחד וצהריים נהדרים אצל השני, ממציאה תירוצים, מתרוצצת בגנים, בלי מצפון ועם הורמונים משתוללים. אוכלת-טורפת את כל העוגה, מבקשת תוספת, קינוח לנשמה.

 

יום אחד התעייפתי מהתרוצצות האינסופית ורמזתי לגברים שלא אתנגד עם נעבור לשיטה השיתופית קיבוצית ונעשה איזו שלישיה, יהיה יותר קל לוגיסטית, יותר חברותי, והרבה יותר נעים. אממה, הפרופסור לעתיד והמסומם העשיר חשבו שזה רעיון רע, לגלות אחרי כמה חודשים שלחברה שלהם יש גלגל שלישי. כך למדתי בדרך הקשה, שעדיף גבר אחד ביד, משניים על עץ הפנטזיה.

  

בשנות ה-20 המאוחרות של חיי המתבגרים, איזה גבר אחד שאהבתי נורא הוציא לי צו פינוי תמידי מחייו המקסימים. בוכה ושזופה נסעתי להתנחם על החולות הזהובים באי לא מוכר, מזרחית ליוון. על החוף החלק, תחת עץ רענן, פגשתי את מקס שהיה שזוף כמו אננס, ואת ג'ורג' שהיה חכם ומצחיק למרות שלא הבנתי באיזה שפה. בלילה הראשון שתינו המון וודקה עם לימון, ואני גיליתי שאין כמו אהבה ענוגה, על חוף רטוב, עם מקס החטוב.

  

בלילה השני שתינו וויסקי בלי קרח, ואני גיליתי שאין כמו מעשה חדירה עם גבר מצחיק וחכם שקוראים לו ג'ורג', שמדבר המון, בשפה מוזרה, שאני לא מבינה.  

 

אני ומקס, ג'ורג' ואני, התערבנו לקוקטייל הבשרים הכי איכותי

 

בלילה השלישי שתינו המון וודקה ולימון, והוספנו לחגיגה גם וויסקי נקי, אני ומקס, ג'ורג' ואני, התערבנו לקוקטייל הבשרים הכי איכותי שטעמתי בחיים. אז ביוון ידעתי דבר אחד, אני ושני גברים, זה הדבר הבא, הדור השלישי, הדבר האמיתי. ופה אני מודה קבל עם וזרע, כי אין דרך טובה להשתיק אותי, להרגיע אותי, למסד אותי, מאשר מין בשלישיה, קבלי אותה בטובים השניים מן האחד.  

 

באחרונה פיתחתי את השיטה, הבנתי שמה שטוב למיטה, טוב לחיים בכלל. אם לא הצלחתי להתביית על גבר אחד, אין לי ספק שעתידי הזוגי טמון בנישואים מאושרים לשני גברים, עסקת חבילה, התחתני עם אחד קבלי את השני, אקסטרה מתנה. שלושתנו נחייה באושר ועושר, נצעד לשקיעה, מאושרים יד ביד, גבר אחד מכל צד. 

 

ויש לי את כל הסיבות להאמין שזה הפיתרון: 

 

1. כשאחד ישתוק השני ידבר, אף פעם לא ישעמם. כשאחד יעצבן בשני אתנחם. כשנריב תמיד יהיה צד שלישי שירגיע את העניינים, כשנעשה אהבה תמיד תהיה עוד תוספת עזר מהצד. מדובר פה על חוק טבע ידוע, משולש הוא תמיד יותר יציב מסתם קו מאוזן.

2. אני לא יכולה להיות מאוהבת בגבר אחד, נקודה. בשניים? קלי קלות, משחק ילדים, מחלקת אהבתי ביד נדיבה, מפגינה רגשות משוחררת מדאגה.

3. יש סיכוי סביר שלשניהם יחד יהיו יותר זוגות נעליים מאשר לי לבד, מה שיוריד את בולטות הסטייה שלי בעניין.

4. יש דברים ארוכים וקשים שהולכים מצוין רק שהם באים שניים. צ'ופסטיקס, למשל. הייתם יכולים לאכול עם אחד? בלתי אפשרי.

5. גם אם אחד יעזוב לא אשאר לבד, יש לי עוד אחד, בעל נוסף.

6. תמיד יש עם מי לעשות סקס. תמיד יש עם מי להתחבק, אחרי.

7. כשכואב הראש, כשאני במחזור או סתם מצב רוח של בנות, אני יכולה לבקש מהם לעשות טוב ונעים אחד לשני, בלי רגשות אשם ובלי כאבים בחזה.  

8. מטלות הבית נחלקות בין שלושה: אחד מכבס, השני מגהץ, אחד מבשל השני מנקה. אחד מוריד אשפה, השני מביא פרנסה. מה איתי? נו באמת, אתם יודעים שאני גרועה בתפעול, אני טובה בניהול. תסתפקו בזה שאני מוצצת, לשניים.

9. יש שלוש משכורות, זה אומר יותר בילויים, יותר קניות, והרבה יותר חופשות.

10. אין מצב שלשניהם לא יעמוד באותו זמן.

11. הולכים לבקר כל משפחה רק אחת לשלושה שבועות.

12. אני אוכל לשמור על תחרות סמויה, חברים כאילו, אבל בעצם מתחרים תמיד על לבך, ותמיד תמיד חושקים בגופך. וגברים כמו שאנחנו יודעות, אוהבים תחרות. מאוד אוהבים.

13. בחורף מקבלים חימום דו כיווני, אחד כפית קדמית והשני כפית אחורית. מה יותר מזה אפשר לבקש בחיים?

14. אני אפצה את אמא שלי על השנים בהן נאלצה להודות שהבת שלה לא התחתנה, עכשיו היא תוכל לספר לחברות מהשכונה, שהיא התחתנה, חתונה כפולה. טוב, בסדר אולי, זה דווקא לא רעיון כל כך טוב.

 

מי צריך סיבות לשני גברים? לא ברור שזה כמו גלידה, אם אני אוהבת אחת, תמיד ארצה כמות כפולה?

 

הבלוג של יעל 9

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ויז'ואל/פוטוס
אם זה טוב, למה לא לבקש כמות כפולה?
צילום: ויז'ואל/פוטוס
הכרויות
כתבו לנו
מומלצים