שתף קטע נבחר

צילום: איי פי

נתניהו: לנגד עינינו קמה חמאסטן

בישיבת סיעה דחופה שכינס הליכוד לאור נצחון החמאס אמר היו"ר נתניהו: קמה לנגד עינינו גרורה של איראן. זה קורה במרחק 1,000 מטרים מאיתנו. מרחק נגיעה משדה התעופה לוד, מירושלים ומערי השפלה"

"היום נפל דבר. לנגד עינינו קמה מדינת חמאסטן - גרורה של איראן. וכל זה קורה במרחק 1,000 מטרים מאיתנו. מרחק נגיעה משדה התעופה לוד, מירושלים ומערי השפלה". כך אמר אחר הצהריים (יום ה') יו"ר הליכוד, בנימין נתניהו, שכינס את סיעת הליכוד לישיבה דחופה בעקבות נצחון החמאס.

 

 

נתניהו אמר לח"כים בישיבת הסיעה: "מדובר באירוע מכונן שהוליד מדינת איסלאם קיצונית, שידי כל מנהיגיה מגואלות בדם. היום הוא יום של חשבון נפש, כי הכתובת היתה על הקיר. נסיגות החינם מרצועת עזה וצפון השומרון העניקו קלף מנצח בידי החמאס".

 

יו"ר הליכוד סיפר כי התריע כבר לפני כשנה וחצי על התחזקות החמאס: "התרעתי שמדיניות ההתנתקות תביא לעליית החמאס ולהיחלשותו של אבו מאזן - ולצערי כך קרה".

 

נתניהו תקף את ממלא מקום ראש הממשלה אולמרט ואת יד ימינו בקדימה, שמעון פרס: "איך אולמרט ופרס מתמודדים עם המצב? הם מזיזים את הגדר בירושלים, מביאים אותה לקרבה של 600 מטר מכביש ירושלים תל אביב. במקום להרחיק את הגדר הם מקרבים אותה. הם ימסרו שטחים למדינת החמאס, ייסוגו ויחזקו הלאה את הקיצונים".

 

בישיבת הסיעה הזהיר נתניהו מהטענות שהושמעו לפיהן נצחון החמאס יביא להתמתנות התנועה. "הנמר הזה לא ישנה חברבורותיו, זה בדיוק מה שאמרו האייטוללות כאשר השתלטו על איראן. לא חשוב כמה איפור ימרחו על פניו - הוא יישאר אותו חמאס. אי אפשר יהיה להגיע איתם להבנות כי כל תכליתם מכוונת להשמדת מדינת ישראל. חייבים לשנות דיסקט, חייבים להחזיר את מדיניות ההתרעה של הליכוד".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אורי פורת
לנגד עינינו. נתניהו
צילום: אורי פורת
צילום: איי פי
החגיגות בחאן יונס
צילום: איי פי
מומלצים