שתף קטע נבחר

לאן נעלם פילוביץ' שחף

גל של ספקולציות אופף את פורום גילוי מסמכים ברוטר נט. פילוביץ שחף, מנהל הפורום, לא נראה שם מאז 14 בדצמבר, ואיש אינו יודע מה עלה בגורלו.

 

פילוביץ' שחף כתב בפורום באינטנסיביות משנת 2002. הוא התמחה בחשיפת מסמכים משפטיים, רפואיים ואחרים אותם סרק והעלה לרשת. קשה היה לפספס את נטייתו לקונספירציות פתלתלות. מבחינתו הממסד הישראלי ביצע ומבצע פעולות אפלות וזדוניות שיש לחשוף בכל מחיר. בין הפרשיות שבהן עסק : רצח רבין, רצח רחבעם זאבי, פרשת פולארד וקרב החווה הסינית. לאחרונה אף עלתה התיאוריה כי אריק שרון עצמו נפל קורבן לנסיון התנקשות.

 

בשבועות האחרונים החלו המשתתפים לתהות לאן נעלם. ב-22.1 כתב חבר הפורום איתן כהן: "כוחות הרשע רצחו את מנהל הפורום ואנחנו שותקים?". הגולש "ששתהימים" סבר שפילוביץ' חולה, מאוים או ירד מהארץ. גולשת אחרת כתבה כי הוא פעיל בפורום אקטואליה אך בכינוי חדש. בשבוע שעבר כבר נדרש מנהל האתר ישעיהו רוטר לעניין. רוטר, החותם בשם ניצן אור, כתב כי אינו יודע לאן נעלם פילוביץ', שלא הודיע לו דבר.

לדבריו מעולם לא פגש בו או דיבר איתו בטלפון, משום שפילוביץ שמר על חסיון זהותו. לדבריו היו ביניהם יחסים טובים והוא מאמין שהוא יחזור.

 

בתגובה ניתח הגולש "ששתהימים" את המצב: או שפילוביץ נסחט ע"י גורמים פוליטיים, או שהסתכסך עם ניצן אור, או שהכריחו אותו לשתוק בצו בית משפט. "אלת הציד" כתבה שהתקשרה לפילוביץ' וענה לה קול במבטא ערבי/פרסי. "יחיאל" הציע לאסוף כסף לבלש פרטי שיחפש אותו. כך או כך, השבוע התפרסמה תגובה (מס 53) מאת פילוביץ שחף לכתבה ב"הארץ". סימן חיים? לא הייתי ממהרת עם המסקנות. אחרי הכל, כל אחד יכול להיות פילוביץ' שחף. (מקור: בלוג "אישית לוחצת").

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים