שתף קטע נבחר

כוכב הקמפיין אריאל זילבר: "מרזל הכי שפוי"

זמר ההתנתקות בילה את הלילה באולפן ההקלטות עם מנהיג "חזית יהודית לאומית". על הפרק: הפקת הג'ינגל למסע הבחירות. זילבר: "הוא לא קיצוני, התרשמתי ממנו עמוקות"

אחרי הלהיטים "אני שוכב לי על הגב" ו"רוצי שמוליק", כבש אריאל זילבר בקיץ האחרון את המדינה עם "יהודי לא מגרש יהודי". אבל זמר ההתנתקות לא עוצר בכתום, ולקראת הבחירות הקרובות הוא פורץ עם להיט חדש שילווה את מסע התעמולה של מפלגת חזית יהודית לאומית, בראשותו של ברוך מרזל.

 

בשיחה עם ynet הסביר הזמר את ההתגייסות הפוליטית: "מרזל לא קיצוני. הוא הכי שפוי. יש לו אמת אחת - גירוש אויבינו, שלמות התורה, שלמות ארץ ישראל ועם ישראל".

 

 

את הלילה האחרון העבירו זילבר ומרזל יחד באולפן ההקלטות ושרו יחד את ג'ינגל הבחירות של המפלגה, אשר בין היתר יכלול את השורה: "האוהבים אלינו את האויבים נשלח, ברוך מרזל הפעם לא מתפשרים. ברוך מרזל איתו אנו הולכים". 

 

זילבר מספר כיצד נוצר החיבור בינו לבין מנהיג המפלגה הימנית: "היה בינינו דיבור בכנס המחאה על רקע הכוונה לפנות את השוק הסיטונאי מחברון. התרשמתי ממנו עמוקות. הלכתי להתייעץ גם עם הרב שלום דב וולפא מהמטה להצלת העם והארץ. הוא אמר לי ללכת איתו".

 

"אני לא רוצה להתעסק עם פוליטיקה, אני מדבר על ערכים", הוסיף זילבר. "שאלתי את כתבי הרבי מלובביץ' האם ראוי לי לעזור למרזל ולמפלגה שלו והוא ענה לי תשובה חיובית. צריך ללכת עם האמת גם כשקשה, ללכת בכל הכוח על קדושת ארץ ישראל".

 

ההתייצבות בקיץ האחרון לצד מתנגדי ההתנתקות, כמו גם הצהרות שלו בעבר נגד השמאל הישראלי, לא העלו אצל זילבר את החשש מפגיעה

 בקריירה שלו כזמר. "להרבה זמרים יש דעות פוליטיות", הוא מסביר. "אני בכלל לא רואה פה עניין של ימין ושמאל. יש שונאי ישראל ואויבי ישראל ולמרזל יש אמת אחת והיא שלמות התורה - שלמות ארץ ישראל ועם ישראל וגירוש אויבנו. אמת שאומרת להילחם ובלי פשרות. זה מוצא חן בעיניי, זה לא קיצוני זה שפוי בהחלט".

 

ומה אומר מרזל עצמו על הרכש המוזיקלי שקיבלה המפלגה? "אני שמח שזמר הבית של המחנה הכתום חובר אליי. יש היום מגמה נרחבת בקרב הציבור הרחב שמבין שלדגל הכתום יש ראש אחד – מפלגת חזית יהודית לאומית".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אפי שריר
זילבר. ממשיך ליצור
צילום: אפי שריר
צילום: אחיה ראב"ד
מרזל. מישהו שומע אותי?
צילום: אחיה ראב"ד
מומלצים