שתף קטע נבחר

בני אלון: יש לי סרטן, אמשיך להנהיג את הרשימה

יו"ר רשימת האיחוד הלאומי–מפד"ל, ח"כ בני אלון, גילה בשיחה עם "ידיעות אחרונות" כי חלה בסרטן במיתרי הקול והוא מתחיל בהקרנות. ל-ynet הוא אומר: "אני לא חושש, הרופאים אומרים שזה משהו מקומי. רק אחרי הבחירות, ולאחר שנצליח, אולי אקח חופש קצר"

"אני משוכנע שאצליח לעבוד בקמפיין הבחירות, אני לא יודע כמה עייפות תהיה לי אבל אין זמן עכשיו לפסק זמן", כך סיפר הבוקר (יום ג') ל-ynet יושב ראש הרשימה המשותפת של האיחוד הלאומי – מפד"ל, חבר הכנסת בני אלון אשר בגרונו התגלה גידול סרטני. הידיעה פורסמה לראשונה ב"ידיעות אחרונות".

 

 

על השתלשלות הארועים סיפר חבר הכנסת אלון: "במשך עשרת החודשים האחרונים אני מאוד צרוד. תמיד היתה לי נטייה לצרידות וגם לאבא ולסבא שלי, וחשבתי שאולי דיברתי יותר מדי אבל זה לא נגמר. היפנו אותי לד"ר נגריס שמתמחה בדיבור וקול. לפני כחודש באתי אליו למרפאה, בהתחלה הוא אמר שהוא לא רואה ברור ואחר כך הוא הכניס מצלמה לאף שלי ונע לאורך הגרון. ראיתי בוידיאו שעל מיתרי הקול יש שכבה לבנה". 

 

חבר הכנסת אלון הוסיף ואמר כי "הרופא אמר לי בהתחלה ש-97 אחוזים שמדובר בפיטריה, דלקת או צלקת מפצע שהיה וצריך להסיר את זה, אבל ליתר ביטחון הם יקחו ביופסיה".

  

לפני כשלושה וחצי שבועות נותח חבר הכנסת אלון בבית החולים בילינסון. "חיכיתי לתשובות הביופסיה ואחרי שבוע הבנתי שלצערי זה ממאיר. עברתי בדיקת 'סי.טי' והתברר כי אין גרורות אלא מדובר במשהו נקודתי. החל מיום שני אעבור הקרנות מדי יום, חוץ משבת. זה ייקח לא יותר מעשרים דקות. אולי אני קצת אתעייף אבך אני מתכוון להמשיך בפעילות רגילה - חוץ מאותן עשרים דקות".

  

על השאלה האם הוא חושב שיצליח לתפקד גם כראש מפלגה וגם להתמודד עם המחלה - בעיקר בתקופת טרום-בחירות - אמר חבר הכנסת אלון: "אני משוכנע שאצליח, אני לא יודע כמה עייף אני אהיה, אבל אני מאמין שלא תהיה בעיה". 

 

אלון כלל לא מוכן לדון באפשרות שייאלץ לפנות את כסאו לטובת מספר שתיים ברשימה, יושב ראש המפד"ל חבר הכנסת זבולון אורלב לפני הבחירות: "זה לא רלוונטי. הרופאים אומרים שזה משהו מקומי ומעבר לטיפול אני אחזור לגמרי כמו שהייתי, אולי קצת צרוד. אני לא חושש. יש בחירות, אין זמן לפסק זמן. רק אחרי הבחירות ולאחר שנצליח אולי אקח חופש קצר".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: חיים צח
ח"כ בני אלון
צילום: חיים צח
מומלצים