שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  שווה לשכב עם הבוסית

  סקר שנתי שערך אתר CareerBuilder.com בנושא רומנטיקה במקום העבודה העלה, שכמעט 4 מכל 10 עובדים יצאו לדייט עם מישהו בעל עמדה בכירה בארגון . לרבע מהגברים גם יצא מזה קידום, לנשים זה פחות הצליח

  יחסים אינטימיים בין עובדת למעסיק שלה, או בין עובד למעסיקתו, נעשים יותר ויותר פופולריים בארצות הברית. החודש התפרסם סקר שנתי שערך אתר CareerBuilder.com בנושא רומנטיקה במקום העבודה, וממנו עלה שכמעט 4 מכל 10 עובדים יצאו לדייט עם מישהו בעל עמדה בכירה בארגון שלהם. 21 אחוז מהנשאלים דיווחו שהם יצאו עם הבוס/ית - לעומת 14 אחוז בלבד שנה קודם לכן.

   

  הגברים שוב יוצאים מרוויחים יותר

   

  25 אחוז מהגברים שדיווחו על כך שיצאו עם הבוסית שלהם אמרו שהיחסים עזרו להם בקידום הקריירה. לעומת זאת, רק 13 אחוז מהנשים שיצאו עם הבוס גם זכו לקדם את הקריירה שלהן.

   

  "המדיניות לגבי רומן במקום העבודה שונה מחברה לחברה, ובאחריות העובד עצמו לברר מהי עמדת הארגון", אמרה לסוכנות "יו.פי.איי" רוזמרי הפנר, סגנית נשיא למשאבי אנוש בחברת CareerBuilder. היא הוסיפה: "חשוב לזכור שגם אם שני הצדדים שיתפו פעולה מתוך הסכמה, ליחסים במקום העבודה יש השלכות. עשירית מהעובדים מסרו שרומן שניהלו במקום העבודה גרם להם לעזוב את משרתם".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: סי די בנק
  חשוב לברר מה עמדת הארגון
  צילום: סי די בנק
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים