שתף קטע נבחר
צילום: משה ששון

מועמדת מס' 3: ליאור הלברסברג

ג'ינג'ית אנרגטית מלאת שאיפות, הצטרפה לתחרות ברגע האחרון. בין צילומי אופנה לחלומות על כתר המלכות, היא ממשיכה לתרום את חלקה למסגרת הצבאית. קצינה וג'נטלמנית

כרטיס ביקור קצת על עצמי חשיפה ראשונה 

כרטיס ביקור

 

 • גיל: בת 20
 • גובה: 171 ס"מ.
 • מגורים: ראש העין.
 • קשר משפחתי: אבא עמי מהנדס לווינים ואימא איריס גרפיקאית. בת שלישית אחרי בת ובן.
 • רזומה: בוגרת מגמת במגמת כלכלה, מנהל עסקים וצרפתית בתיכון אליאנס, ברמת אביב. משרתת כיום כקצינה בצה"ל.
 •  

  חזור למעלה
  קצת על עצמי

   

  "גדלתי ברמת אביב ולפני שנתיים עברנו לראש העין. מבית משותף באזור עירוני צפוף, עם רעש אוטובוסים, אני נהנית לגור בבית פרטי באזור כפרי. היום בשביל מנגל באוויר הפתוח אנחנו כבר לא צריכים לנסוע רחוק...

   

  "זכיתי לגדול בבית תומך ומפרגן. יש לי הורים מיוחדים וטובים שתמיד נמצאים שם בשבילי. אחיי ואני נולדנו בהפרשים של שנה וגדלנו כמו שלישיה, אנחנו חברים טובים. שאר הנפשות בבית הם ארבעה חתולים שהבאנו במהלך השנים, כלב ודגים.

   

  "בשנת 2003 השתתפתי בתחרות תגלית השנה והגעתי למקום השלישי. אגב, גם אמא שלי השתתפה בתחרות יופי של העיר תל אביב. קיבלתי ממנה שלל עצות.

   

  "יש לי חבר מקסימון שקוראים לו אסף ואני קוראת לו אספי. הכרנו בטיול יחידה. גם הוא קצין אבל אני בירוקים והוא בחיל האוויר. אנחנו כבר שנה וחצי יחד אבל מתראים בעיקר בסופי שבוע.

   

  "קריירה צבאית היא לא חלום שלי. אבל בשלב זה הייתי רוצה להמשיך לתרום במסגרת הצבאית בה אני נמצאת.

   

  "ברור לי שאמשיך ללמוד בעתיד, אבל עדיין לא החלטתי מה. התחום הביטחונסטי מושך אותי כמו גם עולם העסקים. ואולי בסוף אלמד פסיכולוגיה".

   

  חזור למעלה
  חשיפה ראשונה

   

  "פעם לא אהבתי את הנמשים שלי, גם כי צריך כל הזמן להיזהר משמש וגם כי הקניטו אותי בגללם. בגיל ההתבגרות למדתי לאהוב אותם דווקא בגלל שהם ייחודיים".

   

  התחביב שלי: ציור על עץ וקישוט קופסאות וכלים שימושיים.

   

  חוויה מעצבת: "השרות הצבאי עיצב אותי. אני לא מפונקת אבל גדלתי קצת במה שקוראים "שמנת" ואז נשלחתי לקורס בן חודשיים בדרום, ישנו באוהלים ובכלל התנאים לא היו נוחים, אבל זו הייתה חוויה בלתי רגילה שהייתי חוזרת עליה. בתקופה כזאת אתה מגלה בעצמך איכויות, אתה לומד לראות אם אתה חזק או חלש, אם יש לך משמעת או אין ובעיקר את הכוח שלך במסגרת קבוצה".

   

  מוטו: "מגיל צעיר האמנתי שאנחנו צריכים להסתכל לתוך עצמנו לחשוב מה אנחנו רוצים באמת ומה אנחנו צריכים לעשות כדי לממש אותו. אני מאמינה שאם אתם יכולים לדמיין רחוק אתם גם יכולים להגיע".

   

  חזור למעלה
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ליאור הלברסברג. בת 20 מראש העין
  צילום: משה ששון
  מתראיינת גם בצרפתית
  צילום: משה ששון
  מומלצים