שתף קטע נבחר

חיזור יקר: דייט ממוצע בבריטניה - 200 ליס"ט

הגברים מוציאים כמעט פי 10 מהנשים, על קניית משקאות וארוחות לבנות-זוג פוטנציאליות. לעומת זאת, לנשים פנויות יש הוצאות גבוהות יותר בהתכוננות לפגישה. "בריג'יט ג'ונס" מצויה תוציא 90 ליס"ט על בגד חדש, ביקור במספרה, איפור או לבוש תחתון - 50 אחוז יותר מהרווק המצוי בהתכוננו לדייט

בבריטניה, דייטינג זה עסק ממש יקר. לפי סקר שנערך בשנה שעברה בקרב חלק מ-8.6 מיליון הרווקים במדינה, דייט ממוצע עולה 200 ליס"ט. בממוצע, רווק או רווקה מאנגליה יוצאים לדייט חמש פעמים בשנה. תושבי ווילש הם הציידים הלהוטים ביותר, על פי הסקר, והם מוציאים את הסכומים הגבוהים ביותר.

 

לונדון היא בירת הלבבות הבודדים - 33 אחוז יותר רווקים מתגוררים בעיר הבירה, לעומת שאר חלקי הממלכה המאוחדת. מחיר יציאה לבילוי בלונדון גבוה בכמעט 50 אחוז ממחיר דייט בערים אחרות בבריטניה.

 

הסקר נערך על ידי מכון סקרי דעת קהל YouGov, בקרב 2,473 בני אדם, ביוזמת חברה של כרטיסי אשראי. מהסקר התברר, כי 60 אחוז מהגברים רואים את עצמם מחוייבים לגלות אבירות ולשלם בעד הארוחה. הגברים מוציאים כמעט פי 10 מהנשים, על קניית משקאות וארוחות לבנות-זוג פוטנציאליות.

 

לעומת זאת, לנשים פנויות יש הוצאות גבוהות יותר בהתכוננות לפגישה. "בריג'יט ג'ונס" מצויה תוציא 90 ליס"ט על בגד חדש, ביקור במספרה, איפור או לבוש תחתון - 50 אחוז יותר מהרווק המצוי בהתכוננו לדייט. נתון מעניין: למרות העובדה שנשים אינן מצופות להזמין את בני זוגם הפוטנציאליים לארוחה, הרווקות הבריטיות בהחלט מוכנות לחלוק את החשבון: 64 אחוז מהן מוכנות לשלם חצי-חצי, בהשוואה ל-18 אחוז מהגברים המוכנים לכך.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ויז'ואל/פוטוס
רווקות בריטיות מוכנות לשלם חצי-חצי
צילום: ויז'ואל/פוטוס
הכרויות
כתבו לנו
מומלצים