שתף קטע נבחר

תחפושת במיטה: זיוף אורגזמות

נימפומניות, חתולות המין, כל אורגזמטית סדרתית עשתה ועוד תעשה זאת: מידי פעם תרביץ זיוף, וממש אין פה על מה להתנצל. למען הסדר וטוב - אין חיה כזאת "לא זייפה אף פעם" זה הזיוף הגדול בעולם, המפעל הכי פיקטיבי ופעיל שקיים. אצלי על כל שלוש אמיתיות מסתננת אחת זייפנית, אני קוראת לזה שקר סגול. אתם מוזמנים להצביע בסקר

כן. אנחנו מזייפות אורגזמות, מזייפות בבוקר, מזייפות בלילה. מזייפות. נקודה. אין חוכמות. אם אתם מחפשים פה איזו נימה מתנצלת, מתייסרת על  הרמאות הקטנה, תשכחו מזה. אני מפרגנת למזייפות, אני חלק מהמזייפות, חופשי מזייפת, בלי בעיה, בלי רגשות אשם, בלי להתנצל, בלי להסתתר. מזייפת.

 

אני טוענת שגם כשאני מאוננת,אני מזייפת, מתאמנת. כן, ברור, לא הכל פה זיוף, פעם האביונה אמיתית וכנה, ופעם פיקציה, מתחזה. לפעמים זה מגיע בשרשרת נהדרת, לפעמים פקק תנועה, איזה זין, זה פשוט לא בא. אז אני לוקחת אחריות ואומרת לכם, לכולכם: כן, אנחנו מזייפות, כולנו. עד האחרונה שבנו.

 

נימפומניות, חתולות המין, כל אורגזמטית סדרתית, היתה שם ועוד תהיה, ומידי פעם תביא את השואו, תרביץ זיוף, ככה בשביל הכיף ואין פה, ממש אין, על מה להתנצל. למען הסדר וטוב - אין חיה כזאת "לא זייפה אף פעם" זה הזיוף הגדול בעולם, המפעל הכי פיקטיבי ופעיל שקיים. היחס אצלי הוא 1:3, על כל שלוש אמיתיות, אחת זייפנית, מסתננת "בנחישות וברגישות".

 

עד אחרון הגברים שיטען "לי אף אחת לא זייפה, אני בטוח, אני יודע", דעו שבתרגום חופשי הגבר הזה עונה להגדרה "דביל- סקס", ויסלחו לי אלפי הגברים שעושים כעת פרצוף נעלב, כי עדיף "דביל-סקס" מאשר אחד כזה על בסיס תמידי.

 

מכירים את ההוא שבטוח שזוגתו מעולם לא זייפה? "היא לא יודעת לשקר" הוא אומר. אז הנה הבשורות:

יש שקר אמיתי = אני לא בוגדת;

יש שקר לבן = מה פתאום..אתה לא שמן...;

ויש שקר סגול = לצורכי התקדמות מינית "כן, אהובי, יש לך זין נפלא" "אתה תותח", ולסיום רשמי של השקר הסגול, היא מביאה אותה בזיוף לתפארת. כי מסתבר שאלו שלא יודעות לשקר הן אלופות הזיופים, מתמחות ב"שקרים סגולים".

 

אני כבר רואה תגובות נזעמות של נשים ציוניות: "אנחנו? בחיים לא זייפנו!!!" הן תצעקנה בקול תוך כדי שריפת חזיות, "אל תדברי בשמנו, אל תוציאי דיבתנו", יאמרו הצדיקות. אז אני מראש מרגיעה. טוב בנות, אתן אולי לא מזייפות, אני מתכוונת רק לנשים האמיתיות, הכנות, המיניות, המתוקות, כאלו שמסתכלות במראה, מיישירות מבט אל עצמן ואומרת: כן, אנחנו לפעמים מזייפות, ככה בקטנה, ואין לנו עם זה שום בעיה.

 

חלק מהנשים יתלוננו: "את סוכנת כפולה! סכנה למדינה!"

 

וחלקן ירימו כעת קול מחאה: "את סוכנת כפולה! סכנה למדינה! למה את חושפת אותנו?"

אז בנות, אתן צודקות. מסכימה. מדובר פה בסודות מדינה. וענונו פראייר לעומת החשיפה, ואני מקבלת עלי את הדין. אבל בשביל זה אני מתירה לכן את דמי: הכחישו, אמרו "לא היה ולא נברא" גם אם יתפוס אתכן עם היד בתחתונה. אבל תכל'ס, מה אכפת לכן? שיילכו קיבינימט, שילמדו, שיתמודדו, אנחנו מזייפות. הימור פרוע - 50 אחוז מהאורגזמות הכלל עולמיות הן זיוף טהור.

 

מה שיפה בזיוף אורגזמה שקשה אותה לזהות, כמו חיקוי מצוין של פראדה, אתה יכול לחשוד, למשש, להריח, לבדוק את הלוגו, אבל אף פעם לא תדע אם מדובר בהתפרצות פיזיולוגית או בשחקנית פתולוגית. רוצים כנות? הכי כנות בעולם זה להסתכל במראה ולומר "מזייפת", הכי הכחשה זה לומר "מואה? מזייפת? אין מצב".

 

השאלה הגברית המתבקשת היא למה לזייף אורגזמה?

התשובה הנשית הכנה והאמיתית היא "ככה".

אלוהים נתן לנו את היכולת לזייף, תאמינו לי הוא ידע בדיוק מה הוא עושה, הוא הרי תכנן את המערך והוא ידע שנצטרך עזרה. "את אשה", אמר הבורא עוד בגן עדן, "נכין לך משהו, פטנט להקל עלייך את המלאכה".

 

גם גברים מזייפים, מתחבאים בקונדום, אבל זה לא אותו דבר

 

אני יודעת שגם גברים מזייפים, מתחבאים בקונדום או מקווים שלא נדע להבדיל בין הנוזלים שלנו לשלו. אבל תשמעו, זה לא אותו דבר: זיוף של אשה הוא חינני, אמיתי. זיוף של אשה הוא אלגנטי, נונשלנטי, חלק מהסקס, יהיה נהדר ככל שיהיה. אורגזמה מזויפת לעיתים קרובות תתפרץ, תצטרף למשחק.

 

"אז למה אתן מזייפות?" אתם מתעקשים לשאול.

 

הנה התשובות האמיתיות:

- לפעמים אנחנו לא מצליחות להתקדם בתהליך, זיוף כזה באמצע מצליח לעורר לנו את התסריט.

- לפעמים אנחנו כבר לא בעניין, ומצפות שאורגזמה שלנו תחיש את שלך.

- לפעמים אנחנו רוצות לומר "חביבי היקר, גמרנו, נגמר המשחק".

- לפעמים אנחנו פשוט נשמות טובות, רוצות לפרגן לך על המאמץ, לעודד אותך בין מערכה ראשונה למערכה שנייה.

- ויש לעיתים שמדובר בזיוף מבאס, הגוף בוגד עושה שביתה: לפעמים הדגדגן, או המוח הארור, מכריזים שביתה. הסיטואציה, הלחץ הסביבתי, המחויבות המשפחתית, משהו מבריח את האורגזמה. "מסלקי אורגזמה" אנחנו קוראות להם, סרבנים. ובמיטה הסרבנים יותר חזקים מהממשלה. לשם ההמחשה, כשלכם לא מזדקר זה פאדיחה זוגית, אבל אנחנו הנשים, עם מערכת פנימית, לא מודות באמת העגומה - גם לנו לפעמים לא עומד, אז מביאות אנחה/גניחה/זעקה ויאללה חסל.

 

מתבאס? לא נורא, האסטרטגיה הנכונה גבר היא לחשוב חיובי: "זייפת? נהנית? סבבה אשה, באנו ליהנות, רוצה להרביץ איזה זיוף מתוקה? אין בעיה, עלי! תרגישי חופשי, זייפי לך בהנאה, אני האחרון שיפריע לך אהובה, להפך, פרפורמרית קטנה, לכי על זה, לכי עם השואו, אני איתך עד הרגע האחרון".

 

אז איך אני מזהה אורגזמה מזויפת?

 

"אז איך אני מזהה אורגזמה מזויפת?" שואל הגבר המבולבל. אני טוענת, שאי אפשר. זה חלק מהפטנט, באמצע הסקס לעולם לא תדע. אבל הנה קצת עזרה שדומה לקונספט ה"גלולה שאחרי". הרעיון הוא כזה: כל דבר משאיר סימנים, גם אורגזמה אמיתית וגם הזייפנית. המתוקה שאיתך נהיית אחרי קצת קופצנית? קמה? מנגבת? מסתובבת לימין ושמאל? מתחככת בך? רוצה טיפה עוד? סימן מובהק שהיא זייפה, לא גמרה, ועכשיו מתחרטת, עכשיו הגוף שלה אומר לה "התחרפנת? מה את מזייפת? עכשיו אני עוד חם והפלגמט שלידך עוד דקה נרדם!"

 

ונעבור לזווית האופטימית - איך מזהים אשה אחרי שרשרת אורגזמות בריאה? היא שרפה תוך שעה איזה 500 קלוריות, כמו אחרי שיעור ספינינג עתיר אנרגיות והתלהבות, ישר חוטפת צמא מטורף, רעב, צורך במתוק. הגוף מדבר: "גברת הרגת אותי, תזרימי דלק, אני צמא, אני רעב, תביאי אוכל, אשה".

 

"טוב", אתם אומרים, "גם רעב, צמא, עייפות, ניתנים לזיוף, והרי ברור ששחקניות טובות משחקות עד הסוף, כולל בהדרן כולל בחתימות".

 

צודקים.

 

כאן אין ברירה, חכו לבוקר שלמחרת (בהנחה שטרחתם להישאר לישון). קמה עצבנית? רוצה להביא לך איזה כפכף בראש? צודקת, כרגע היא גילתה שהיא מתוסכלת, עבדה קשה ויצאה בלי שכרה בידה. אז איש יקר, במקום לשאול אותה אם קיבלה במקרה מחזור? תבין את המצב. הבחורה לא גמרה. אני יודעת שאתה לא אשם, והיא זאת שזייפה. בכל מקרה, סיבוב תנחומים בבוקר שאחרי יכול לעזור.

 

 

הבלוג של יעל 9

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ויז'ואל/פוטוס
הכחישי, גם אם יתפוס אותך עם היד בתחתונה
צילום: ויז'ואל/פוטוס
הכרויות
כתבו לנו
מומלצים