שתף קטע נבחר

קדימה: לקנוס את העבודה כי הם מלכלכים

אולי משום שהם חדשים בנוף הפוליטי, "הופתעו" בקדימה לגלות שלפני בחירות נתלים שלטים פיראטיים בצדי הדרכים. יו"ר מטה הדור הצעיר במפלגה, יואל חסון, התלונן לוועדת הבחירות נגד מפלגת העבודה: "בריונות רחוב וחוסר אחריות השתלטו עליה". לידיעת הקורא יואל חסון, אספנו דוגמאות לשילוט פיראטי של קדימה

האם באמת רק העבודה מלכלכת את הסביבה? כולם יודעים שלפני בחירות בישראל, כולם תולים שלטים כמעט בכל מקום. אולי משום שהם חדשים בנוף הפוליטי, "הופתעו" בקדימה. יו"ר מטה הדור הצעיר במפלגה והמועמד לכנסת, יואל חסון, שיגר אחר הצהריים (יום א') מכתב תלונה ליו"ר ועדת הבחירות, השופטת דורית בייניש, נגד מפלגת העבודה על "השחתת פני מקרקעין".

 

במכתבו של חסון נאמר: "הנני מבקש להביא לידיעתך ולידיעת ועדת הבחירות המרכזית פרטים על התנהגות מפלגת העבודה בכל הקשור להשחתת פני מקרקעין ולפגיעה חמורה באיכות הסביבה. כבר לאורך זמן, מפלגת העבודה פוגעת בסביבה ובשלום הציבור בכך שפעיליה תולים שלטים על שלטי מע"צ בדרכים, גשרים, מעקי בטיחות, גדרות הפרדה וכיו"ב".


קדימה, לחסום את רחוב ארלוזורוב בתל-אביב (צילם הערב: ירון ברנר)

 

לדברי חסון, "פעילות זאת מסכנת את הנהגים והנוסעים בכבישים ומהווה סיכון בטיחותי בגלל הסתרת תמרורים ושלטי הכוונה חיוניים לנהגים כפי שנתקלתי בכמה מקומות בארץ. אף שלט ואף פרסומת אינם שווים את מחירה של תאונת דרכים העלולה להיגרם כתוצאה מהסתרת תמרור או הפרעה לשדה הראייה של הנהגים. כל מי שרואה את מעללי מפלגת העבודה בימים אלה לא יכול להשתחרר מהתחושה שבריונות רחוב וחוסר אחריות השתלטו על המפלגה".

 

עוד טען כי "בשבוע שעבר תלו פעילי מפלגת העבודה שלטי תעמולה בצד הדרך בכביש מס' 1 בשעת לילה מאוחרת, כאשר אחד מהם עבד בסמוך לשולי הכביש וכמעט וגרם לתאונה. הפעילים עושים את עבודתם ללא אפודים זוהרים, תוך סיכון בטיחותי גבוה לחייהם. כמו כן יש לציין 'שיש חיים אחרי הבחירות' ואין שום סיבה ללכלך את הסביבה, ולהשאיר לנו כבישים ודרכים מלאות בפסולת תעמולה של מפלגת העבודה".

 

לפיכך, מבקש חסון מהשופטת בייניש, "להוציא צו שיחייב את מפלגת העבודה להסיר את כל המפגעים מהדרכים משלטי מע"צ וכיו"ב ולפעול על-פי חוקי התעמולה המקובלים וגם לקנוס את מפלגת העבודה על 'השחתת פני מקרקעין'".

 

רק כדי להרגיע את יואל חסון, אספנו כמה דוגמאות טריות מהיום לשלטים פיראטיים שהציבה קדימה בצדי הדרכים: צומת אשקלון צפון, צומת גינות סחרוב בכניסה לירושלים. בשבועות האחרונים, נראו שלטים נוספים של קדימה במחלף שער הגיא בכביש מספר 1, בכביש 40 בין קסטינה למסמיה ויש עוד דוגמאות רבות.  

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מופתע. חסון
צילום: ירון ברנר
שלט של קדימה חוסם מדרכה בתל-אביב
צילום: ירון ברנר
צילום: שירן ולק
פעילי קדימה בצמתים
צילום: שירן ולק
שלטי העבודה
צילום: ירון ברנר
רק פרץ מלכלך?
צילום: ירון ברנר
מומלצים