שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  ומה אם אני אתפגר אצל המאהבת?

  חייו של נואף אינם סוגים בשושנים. כאילו לא די בדאגה העיקרית והראשונה במעלה, לא להיתפס, הוא חושש גם מפני הטרדה מאיימת מסוג "חיזור גורלי", הריונות בלתי רצויים, מחלות מין, ואפילו מיתות משונות במיטות זרות

  הרבה מחשבות עוברות בראש לפני, במהלך, ובעיקר אחרי המעשה הלא חוקי. אבל ארבעה נושאים עיקריים עומדים על סדר היום:

   

  לא להיתפס

  לא להידבק במחלות מין, ולו גם הקלות ביותר

  שלא יקרה לי משהו תוך כדי המעשה, בדרך אליו, או ממנו

  לא לשחק ככוכב ראשי בחיזור גורלי 2

   

  1 . אם התברכתם בחריפות הנכונה ועשיתם את הפעולות הנחוצות, הרי שמזערתם את הסיכוי שמישהו או מישהי יעלה עליכם. נכון שכל פושע, ולו גם הקטן ביותר, משאיר סימנים כדי שימצאו אותו, אבל פושעים אנחנו לא, ואנחנו לא רוצים להיתפס (כאן "העונש" די ברור, לא?). דיסקרטיות היא שם המשחק, ולכן חייבים להיות עד כמה שיותר חשאיים וסודיים.

   

  ככל שהקשר אורך זמן יותר, קיים סיכוי סביר שהוא יתגלה

   

  לא לגלות, לא להשוויץ ולא להתרברב. לא מספיק שרואים עליכם? קחו בחשבון שככל שהקשר אורך זמן יותר, קיים סיכוי סביר שהוא גם יתגלה. מקומות שראו אתכם, עקבות אלקטרוניים שהשארתם על המחשב/סלולרי, וגם כמה כבר אפשר להסתיר משהו שאתם כל כך רוצים לצעוק שהוא כאן ועושה לכם כל כך טוב? הרי אי שם בדרך מחכה טעות, רק תתפללו שהיא לא תהיה קריטית מדי, כזו שתפיל לכם את כל מגדל הקלפים שבניתם. כי מדובר כאן ממש במגדל קלפים, שברגע שהוא מתגלה הכל מתגמד, ואתם מרגישים כמו שני עכברים שמתחבאים בפינה חשוכה ונתפסים מתחת לאור הזרקורים.

   

  2. אם שניכם נשואים, כל אחד נוטה לחשוב שהפרטנר הלא חוקי שלו נקי וטהור ממחלות מין, ושגם הוא כמוכם לא מעוניין להכניס אותם אליו הביתה ולהדביק את בן הזוג החוקי. עם ההנחה הבסיסית הזו אתם נכנסים למיטה, וכאן העניין מתפצל.

   

  איך תסביר לחוקית את הימצאותה של מחלת מין אצלך במבושים?

   

  מי אמר שבן הזוג של הלא חוקית שלך לא עושה בדיוק אותו דבר כמוכם? מי אמר שהפרטנרית שלו נקייה? ומי אמר שהם שומרים? מכאן יש מצב שאתה עלול "לחטוף" מהפרטנרית שלך, בלי שהיא תדע, ואיך תסביר לחוקית שלך את הימצאותה של מחלת מין זו או אחרת אצלך במבושים? מה תגיד? שנדבקת ממגבת במכון הכושר? שהתנדבת למד"א וטיפלת בפצועים?

   

  אבל גברים חושבים עם הזין, וכשהמוח מתחיל לעבוד על טייס אוטומטי תוך כדי האקט, מאוד קל לשכנע אותנו שלא צריך קונדום. לכן, נשים יקרות - אל תנסו אותנו בעניין, תהיו אתן ה"רעות" בסיפור. זה לא שאנחנו לא רוצים זה פשוט הילד הרע שנכנס לנו בראש ויצר ההדחקה אצלנו. לכן תתעקשו על קונדום, אנחנו כבר נסתדר.

   

  היבט נוסף, לא פחות חשוב, הוא ההריון

   

  היבט נוסף, לא פחות חשוב, הוא ההריון. פעם זה נשמע דמיוני, אבל היום אני בטוח שהריונות לא חוקיים, ואפילו ילדים, מתרוצצים סביבנו ואיש לא יודע (פרט לאשה מסוימת). הקלות הבלתי נסבלת של הריון דווקא עם הלא חוקית חזקה מהכל, ואנשים שפויים לחלוטין מאבדים בשנייה אחת את הראש ומסבכים לעצמם את החיים.

   

  איך תסביר בבית את המכתב מעורכת הדין של הלא חוקית שלך? (התירוץ הקלוש עם המגבת במכון הכושר לא יעבוד הפעם). ויש גם נוכלות, שהמטרה שלהן מראש היא להיכנס להריון. לכן, כדי למזער נזקים, רצוי לשים כובע על הראש ההוא, גם אם הפרטנרית טוענת שהיא מצוידת כהלכה באמצעי מניעה פנימיים.

   

  3. כבר קרה בעבר, ובטח יקרה בעתיד, שגברים נתפסו עם המכנסיים למטה כשהלב שלהם החליט פתאום לעצור. אבל כשזה קורה במיטת המאהבת, או בצימר שכוח אל, זו כבר לא פדיחה - זו אקסטרה פדיחה. מה היא אמורה לעשות עם הפגר? למי להודיע? לברוח? להסגיר את עצמה? מובן שזה יכול לקרות גם לה, ואז הגבר עלול למצוא את עצמו עם מישהי שפשוטו כמשמעו "מתה עליו". צוואה לא תעזור לכם במקרה הזה.

   

  4. הפרנואידים בינינו ודאי ראו את הסרט הוותיק "חיזור גורלי" כמה פעמים. למי שלא מכיר אספר בקצרה, שבסרט, בו מככב מייקל דאגלס, הוא מנהל פלירט קצר עם בחורה שהוא פוגש במקרה (גלן קלוז). היא נקשרת אליו במידה כזו שהיא עוקבת אחריו, חודרת לו לחיים ומתחילה להרוס לו אותם על ידי חדירה מפחידה לפרטיותו. הסרט הוקרן בתחילת שנות ה-90, וכל גבר שהיה או לא היה בקטע מכיר אותו. אף אחד לא רוצה למצוא את עצמו במצב של מייקל דאגלס (אם כי היו כמה שהיו רוצים להתחלף איתו בדברים אחרים).

   

  סיכום: זה מסובך, זה מפחיד, אבל הפרפרים בבטן והרגשת האופוריה מצדיקים את הסיכון. תוסיפו את זה לרשימת ה"למה לא לנאוף" שלי.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ויז'ואל/פוטוס
  יש גם נוכלות, שמטרתן להיכנס להיריון
  צילום: ויז'ואל/פוטוס
  צילום: ויז'ואל/פוטוס
  כשהמוח עובד על אוטומט, קל לשכנע אותנו שלא צריך
  צילום: ויז'ואל/פוטוס
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים