שתף קטע נבחר

הערב הכי יפה של יעל

אורנה דץ רקדה ופירגנה, אילנית לוי ומירי בוהדנה חברו לדואט, הראל מויאל הוכתר לנסיך ועשרים המועמדות הסופיות הפגינו יכולות ורסטיליות מרשימות. אף אחת לא מעדה, אף אחת לא מחתה איפור בדמעות וכולן התרגשו נורא, ואז נבחרה התכוניסטית מקרית שמונה למלכת היופי של ישראל לשנת 2006. קבלו אותה

יעל נזרי בת ה- 18, תלמידת תיכון מקרית-שמונה, היא מלכת היופי של ישראל לשנת 2006, כך החליטו הערב צוות השופטים בתחרות וקהל הצופים שהצביעו עבורה בהמוניהם מהלך החודש החולף. יעל, שהוכתרה בתום הטקס ה- 56 במספר של תחרות מלכת היופי של שבועון "לאשה", ממשיכה מסורת ארוכה של אופנה, יופי וסטייל ותייצג את ישראל בתחרות "מיס תבל". את הטקס הנוצץ העביר הערוץ השני בשידור חי, והובילה אותו המלכה האם אורנה דץ, שזו לה הפעם השלישית על בימת המנחה. עוד מסורת יפה שנשתמרה היא קיום הטקס במרכז הקוגרסים בחיפה, העיר הצפונית שמאמצת את הטקס כבר בפעם החמישית.

 

 

 

(צילום: רשת, ערוץ 2)

 

רוקדות עם עקבים

 

המתחרות פתחו את הערב וחרכו את המסלול בבגדי קז'ואל מינימליסטיים ודגמנו חודשים ארוכים של אימוני תנועה מפרכים בדרך אל הטקס. אורנה דץ שהצטרפה בריקוד חושני וסוער, נתנה את האות לפתיחת טקס נוצץ וחם. יצאנו לפרסומות כדי להירגע וחזרנו עם סיבוב נוסף של אופנת הקיץ של גולף.

 

כיוון שאי אפשר בלי קצת אידיאולוגיה (בכל זאת טקס עם עומק) השנה עמדו

 הוידאו-קליפים שערכו לנו היכרות אישית-לוחצת עם המועמדות, בסימן סמלים ישראליים. חמש המתמודדות הראשונות נשלחו לסמל ההתיישבותי הוותיק – הלא הוא הקיבוץ. הן השקו עגלים, דילגו בין חדר האוכל לפעוטון והכירו תרנגולות ממש מקרוב (לא מסוכן קצת עם השפעת?).

 

חמש בנות אחרות נסעו לכותל והפנימו בהתרגשות את החוויה הקדושה. הירושלמים התחננו שנשאיר אותן אבל הבנות חזרו לתחרות ועלו לסיבוב בשמלות הערב של המעצב דני מזרחי. במפגש עם סמל ישראלי נוסף - הפלאפל, התוודעו חמש בנות נוספות לרזי הכנת הכדורים, כולל התנסות מעשית. אחר כך הן הציעו את מרכולתן לעוברים ולשבים הירושלמים והרגישו הכי ישראליות.

 

אבל כל זה היה רק המתאבן, שהקדים את המנה העיקרית – שלב בגדי הים. עטויות בפאר התוצרת של חברת "אינטימה", טופפו הבנות בעקבים גבוהים על המסלול והבהירו לקהל למה בדיוק הן נמנות על המועמדות הסופיות. את פסטיבל הקיץ הזה הוליכה ביד רמה אנה ארונוב, שכבר לימדה את סמי הורי דבר או שניים ב"רוקדים עם כוכבים", וגם בנתה את הכוריאוגרפיה המורכבת של הערב. 

 

חמש הבחורות האחרונות נשלחו לאורן הללי, כוריאוגרף ריקודי-עם, שלימד

אותן כמה דברים על "צדיק כתמר" ו"שאבתם מים". המסקנה: ריקודי עם זה לא רק הרבה אנשים שעושים את אותו הדבר במעגל.

 

20 המועמדות הסופיות שהפליאו בסיבוב העקבים-בגדי-ים-שמלות-ערב עליו הזיעו בחודשים האחרונים, התחרו על ארבעה תארים משניים לתואר המלכה: נערת ישראל, מלכת החן, נערת היופי עשרה וחביבת הקהל. גם הזוכות האלה תייצגנה את ישראל בתחרויות יופי בינלאומיות.

 

בחירות מוקדמות

 

לראשונה, הצופים בבית הצביעו ואף השפיעו על תוצאות התחרות. קולות המצביעים שוקללו עם קולות השופטים בתחרות וכך נקבעה רשימת עשר העולות לשלב הסופי. השנה כלל בחבר השופטים במכובד את רונית רפאל, בעלת "רונית רפאל מרכזים רפואיים קוסמטיים", מעצבי השיער ז'קלין ואביגדור ליכטנשטיין, יו"ר וראייטי ישראל - אירית פרלמן, העורכת הראשית של שבועון "לאשה" - מרים נופך מוזס, מנהלת פיתוח עסקי של חברת "המגזינים" - דנה אפשטיין-צ'נגרי, המאפרת הבינלאומית עדה לזורגן, מנכ"ל תכשיטי "ה. שטרן" - ישראל קורט, מעצב שמלות הכלה והערב דני מזרחי, מנכ"ל חמת גדר וספא וילג' - דני לובנשטיין, נציגת חברת "סבוקלם" טל מן, סמנכ"ל סוכנות הדוגמנות "לוק" - מאיר כהן.

   

בזמן שהשופטים דנו בכובד ראש בסוגיות השיפוט, כמו מי תעלנה לשלב הבא,

נהנה הקהל מהחלק האמנותי של הערב, שכלל – חוץ מאנה ארונוב שדגמנה קטעי ריקוד הורסים עם כוכבי התוכנית והמועמדות – גם את אורנה דץ שרוממה את הקהל עם מחרוזת שירים משותפת לה, לראפרית שורטי ולהקת "טררם".

 

עשר המועמדות שעברו לשלב הבא, כפי שהכריזה עליהן בקי גריפין" הן דנה קרן (2), אנסטסיה ינטין (10), ג'ני בורודקין (4), שיר בן-ישי (18), יעל נזרי (1), תהילה מור (17), ליאור הלברסברג (3), ניקול שרון (14), עדי מילמן (7) והילה ערן (11). הצופים בבית הכתירו את יעל ניזרי כ"חביבת הקהל", ושלחו אותה לסוף שבוע בלונדון, מתנת חברת "דיזנהאוז". בינתיים אורנה דץ חשפה עוד טפח להנאת כולם.

 

לכתר שלי שש מועמדות

 

מירי בוהדנה ואילנית לוי דוגמניות מצליחות אבל לא רק, שילבו קולות בפעם הראשונה ושרו בגרדרובה מינימלית את "את ואני" של שלמה ארצי. 

 

בצומת הקריטי מאחורי הקלעים סיקר רז מאירמן את הצד הפחות מתוקשר של הטקס ופגש לרגע של נוסטלגיה את המלכה בדימוס גל גדות. אחרי שנזכרה ברגעים הגדולים שלה היא חלקה טיפ חשוב עם המועמדות – לא לשכוח לחייך, ואפילו יותר חשוב - לא לשכוח לנשום. כולם לקחו נשימה ארוכה ורונית רפאל

 הכריזה על שש הבנות מבין העשר, שהמשיכו לשלב הבא: תהילה, ליאור, אנסטסיה, יעל, הילה ודנה.

 

בזמן שהיפיפיות עיכלו את הבשורה ואורנה דץ הלכה להשתחל אל שמלה נוספת, הפעם יותר חסודה, נוצלה ההפוגה לדבר המפרסם.

 

ומי הכי יפה?

 

את "נערת היופיעשרה של ישראל" הכתירו צמד מעצבי השיער ז'קלין ואביגדור ליכטנשטיין, שהעניקו את הסרט לתושבת רמת-גן בת ה- 19, הילה ערן (מועמדת מס' 11). דני מזרחי, מעצב השמלות שעיצב את כל השמלות שלבשו הבנות במהלך הערב, הכתיר ל"מלכת החן" את התיכוניסטית החייכנית, תהילה מור (מועמדת מס' 17).

 

ל"נערת ישראל" נבחרה אנסטסיה ינטין, בשמלת קפצת מהממת, שהשאירה שלוש מועמדות מתוחות ונרגשות להתחרות על תואר מלכת היופי של ישראל. את

 ההפוגה המוזיקלית אכלס הראל מויאל, האיש שנולד והיה לכוכב.  

 

יש מלכה חדשה

 

עד הערב היא היתה תיכוניסטית בת 18 תושבת העיר הצפונית קרית-שמונה שאמורה היתה לדגמן בעיקר את המדים של צה"ל בקיץ הקרוב. הערב  יעל נזרי, שחולמת להיות עורכת-דין מצליחה, הגשימה חלום אחר והוכתרה למלכת היופי של ישראל לשנת 2006, לא לפני שהצופים והגולשים בחרו בה גם לתואר "חביבת הקהל".

 

נזרי, ממש כמו כל המלכות שעברו שם לפניה היא התרגשה מאוד כשהונח על ראשה הכתר. היא דמעה ונופפה בידיה לעבר הקהל שהריע לה וללא ספק הסכים עם הבחירה. נזרי מצטרפת למשפחת מלכות היופי שבה חברות רינה מור, לינור אברג'יל, אילנית לוי ועוד יפות אחרות.  

 


המלכה היוצאת מכתירה את יעל ליורשת. (צילום: משה ששון)

 

את הכתר העבירה לנזרי מלכת היופי של ישראל לשנת 2005, ילנה ראלף. ראלף שיתפה את הקהל בקורותיה בשנה האחרונה והודתה למארגני הטקס. היא הבטיחה לנזרי ש"הולכת להיות לה שנה מדהימה", ושהתואר הוא "מתנה יקרה מפז".


פורסם לראשונה 21/03/2006 22:59

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
יעל נזרי. מלכת היופי וחביבת הקהל
צילום: משה ששון
הזוכות הגדולות: תהילה, יעל, אנסטסיה והילה
צילום: משה ששון
אנסטסיה ינטין. נערת ישראל
צילום: משה ששון
מעכלות את ההתרגשות (והאכזבה)
צילום: משה ששון
אורנה דץ. המלכה האם
צילום: משה ששון
אנה ארונוב. גנבה את ההצגה
צילום: משה ששון
מומלצים