שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  האלופה

  ימים ה', א'-ד', HOT3 בכבלים

  פרקים 119-118

   

  אוסקר מזמין את סיגי לבוא איתו למשחק. סער סוגר עם תום חוזה נדיב. רני מגיע אל ריטה כדי לברר אם היא באמת אוהבת אותו. טובה מתחילה לעבוד אצל דוד. דריה זוכה לאורח לא צפוי.

   

  ג'לל מבקיע את הגול הראשון במשחק. בני מבקר את דובי בבית החולים הפסיכיאטרי. העניינים בין רני וריטה מתחממים. מייקל מתחיל עם אשלי. ג'לל מציע לדריה בפעם האחרונה לבוא איתו לאיטליה. (פרק אחרון)

   

  פרקים קודמים:

   

  ריטה מגיעה לבקר את רני. מיטל מגרשת את ויקטור. דובי, שנמצא במצב נפשי קשה, מגיע אל דריה ומציע לה לרפא את רני. ליאן מתקשרת לג'וזף.

   

  דובי מאמין שיש לו כוחות מיוחדים. הוא תוקף את בני משפחת זליג ונלקח לבית חולים פסיכיאטרי. ג'לל מתעצבן כשהוא רואה את דובי בביתה של דריה. תום מגלה שהכסף עובר אליו. עובד מתגעגע ליפית.

   

  ג'לל מציע שוב לדריה לבוא איתו לאירופה, והם שוב נגררים לריב. תום אומר למילי שהוא מקבל את ההצעה שלה. סיגי משכנעת את ריטה להתוודות בפני רני על אהבתה אליו.

   

  סיגי מגיעה לתום ומגלה שהוא כועס עליה על ששיקרה לו. אדי מגיע להיפרד מסמדר. הוא ואיציק דואגים שמא היא הלכה ל"קינג", שם היא עלולה לפגוש את גושגיצה. טובה מגיעה שוב לסחוט את מיטל.

   

  סער מעדכן את מיטל לגבי מה שקרה עם ליאן. סיגי מספרת לאוסקר שתום כועס עליה. טוקו מגיע אל אלונה, מתנצל ואומר לה שהוא רוצה שהם יחזרו להיות ביחד. טובה מציעה לדודו הצעה עסקית.

   


  פורסם לראשונה 29/03/2006 19:06

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים