שתף קטע נבחר

סמסונג הגישה בקשה לפטנט: טלפון סלולרי עם ריח

החברה הגישה בקשה לרישום פטנט בארה"ב לטלפון סלולרי הכולל מיכל לבושם, ומנגנון לפליטת הבושם בלחיצה על כפתור או כאשר נכנסת שיחה

חברת סמסונג הגישה בקשה לרישום פטנט בארה"ב לטלפון סלולרי הכולל מיכל לבושם, ומנגנון לפליטת הבושם בלחץ. המיכל פולט מעט בושם בלחיצה על כפתור או כאשר נכנסת שיחה.

 

למעשה, ניתן לפי הפטנט לכלול כמה מיכלים זעירים ובכל אחד מהם בושם אחר, כך שניתן לבצע שיחה מזוהה לפי ריח.

 

הרעיון שעומד מאחורי הפטנט אינו חדש כל כך, אבל סמסונג טוענת כי התגברה על כמה בעיות ביישומים דומים והתקינה גם רכיב פיצואלקטרי לאיחסון של הנוזל בתנאי לחץ, ולכן לבעלת המכשיר תהיה שליטה טובה יותר בהפצת הריח. יחידת הלחץ יכולה גם לכלול גוף חימום זעיר שיחמם את הבושם. מספר הפטנט הוא US 2006/0062408 A.

 

סמסונג מתייחסת לטלפונים שלה כמותגי אופנה לכל דבר. בשנה שעברה השיקה החברה בקוריאה את דגמי SPH-S3900 ו-SPH-S3950, חלק מסדרה חדשה של טלפונים סלולריים אופנתיים בעיצוב סליידר ובמארז קומפקטי. הייחוד של הסידרה החדשה הוא בגודל המכשירים – כמחצית מכף יד של אשה ממוצעת. מחיר כל טלפון מהסידרה החדשה הוא כ-300 דולר.

  

הטלפונים מגיעים עם מצלמת סטילס באיכות של 1.3 מגהפיקסל ועם זיכרון איחסון פנימי בנפח של 150 מגהבייט. בעלי הטלפונים יכולים לשגר מסרי SMS בלי שהדבר יפריע לפעולת נגן ה-MP3 המובנה.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים