שתף קטע נבחר

הניקה בחנות "פוקס בייבי" וסולקה

ד"ר תמר ברזון, תושבת ירושלים, נכנסה לחנות של "פוקס בייבי" במדרחוב בן יהודה בעיר, כדי לקנות בגדים לבנה התינוק בן ה-9 חודשים. כשבנה החל לבכות היא ביקשה להניקו, אלא שאז לתדהמתה, אמר לה מנהל החנות: "צאי החוצה, זה לא לעניין להניק בערב החג". תגובת הרשת: "פוקס היא חברה הרגישה לצרכי ההורים ואנו מתנצלים אם היא נפגעה"

הלקוחה הניקה את בנה התינוק בחנות בגדי הילדים, וסולקה. ד"ר תמר ברזון, תושבת ירושלים בת 28, הגיעה בצהריים (א') לחנות של פוקס בייבי במדרחוב בן יהודה בעיר, כדי לקנות בגדים לבנה התינוק בן התשעה חודשים. היא לא התכוננה להפתעה שציפתה לה.

 

תמר בחרה בגדים לתינוק יחד עם בעלה, אלא שאז התינוק החל לבכות וביקש לאכול. לדברי ברזון, "ניגשתי לקצה החנות, היו שם שני סולמות קטנים, על אחד מהם היו קצת בגדים. בעלי הזיז אותם כדי שאוכל לשבת להניק. אחרי כמה דקות הגיע מנהל החנות, שאמר לי ש'זה לא לעניין להניק בערב החג, תצאי החוצה' וכל זה תוך כדי הנקה.

 

"לא ידעתי מה להגיד לו. הוא הוסיף ש'זה מקום פרטי שלי, את לא יכולה להיכנס לבית שלי ולעשות מה שאת רוצה'. אז התרוממתי כשאני עוד מניקה ופשוט יצאתי מהחנות. בדרך ניגשתי אליו ואמרתי שהוא צריך להתבייש ושזו חוצפה. הוא אמר לי שכל זה קרה בגלל שהוא היה צריך את הסולמות, זאת למרות שהיו סולמות נוספים בחנות. השארנו שם את הבגדים ויצאנו מהחנות".

 

דוברת פוקס, קרן קורינלדי, אמרה בתגובה ש"חנויות פוקס בהתחשב בגודלן, אינן ערוכות לאפשר הנקה. בחנות המדוברת, קיימת רגישות יתרה מכיוון שהיא משרתת אוכלוסייה דתית וחרדית. למרות זאת, כשהמצב מתאפשר ניתן להניק בצורה אינטימית בתאי המדידה או במחסן, אבל מכיוון שמדובר בערב חג, החנות הייתה עמוסה בלקוחות ולכן לא התאפשר הדבר. פוקס היא חברה הרגישה לצרכי ההורים ואנו מתנצלים אם היא נפגעה".

 

תגובת הדוברת לא סיפקה את ברזון. לדבריה, "כל חנות בירושלים יכולה תמיד להגיד שהיא משרתת אוכלוסיה דתית וחרדית, אבל זו לא תשובה. מעבר לכך, החנות כלל לא הייתה עמוסה כשהייתי שם למרות ערב החג. בעקבות המקרה אין לי שום כוונה לחזור לקנות בגדים ברשת פוקס. מקרה זה הביך אותי מאוד וגרם לי לאי נעימות גדולה".

 


פורסם לראשונה 09/04/2006 23:56

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: דודי ועקנין
חנות פוקס בייבי במדרחוב בירושלים
צילום: דודי ועקנין
צילום: ויז'ואל/פוטוס
(ארכיון)
צילום: ויז'ואל/פוטוס
מומלצים