שתף קטע נבחר

חללים שנותרו בלבנו: אתם כותבים על הנופלים

כמו בכל שנה, גם היום מתקהלים כאן גולשי ynet מהארץ ומהעולם ומתגעגעים ביחד ליקיריהם ומכריהם ששילמו בחייהם את מחיר העם החופשי בארצו. גם השנה אתם מוזמנים לספר, לשלוח תמונה, להזכיר את שמם ולהדליק ביחד נר לזכרם

כמו בכל שנה ביום הזה, כשהשקט משתלט על הרחובות, הרדיו מנגן צלילים חרישיים, והמבוגרים שוב מסבירים לקטנים מה פשרו של הצליל המבהיל המנסר פתאום את השלווה - מתכנסים כאן ב-ynet מאות-אלפי גולשים לחיבוק מקוון, כזה שלא נמצא בשום מקום ברשת או בעולם. חיבוק של שכול ישראלי, שאינו מבחין מימין ומשמאל, שמתיך בברוטליות את כולנו לכדי משפחה אחת כואבת ואינסופית.

 

כמו בכל שנה כולנו מתכנסים כאן לקרוא, לכתוב, להיזכר בפנים ובשמות, להגביר ביחד את להבת הגעגוע. כמו בכל שנה, גם היום ynet מפנה את הכיכר המרכזית שלו למען כל מי שלא רוצה לשכוח - שרוצה לעצור לרגע ולהדליק נר לזכר כל אותם בנים, אחים, חברים וחברות, שבחייהם שילמו את מחיר החופש שלנו בארצנו.

 

שש שנים וגעגוע

 

בחמש השנים האחרונות התפרסמו כאן אלפי סיפורים על חברים, בנים, הורים ומכרים שנקטפו בלא עת. ביחד, מציירים הסיפורים הנוגים האלה את מפת הכאב של כולנו - מחודדת, ברורה, נוגעת ללב, וחסרת גבולות: מימין ומשמאל, מעכשיו ומפעם, מהרוב והמיעוטים, מהעיר ומהמדבר, מתוך הקו ומחוצה לו.

 

  • שלחו סיפורים:

ספרו לנו, לכולנו, על החלל הפרטי שלכם. תנו גם לנו להתרגש לרגע, לצייר את דמותו, להרכין לרגע ראש לזכרו של האיש שאהבה נפשכם, או שזכרו נחקק לנצח בדברי ימיכם, גם אם דרכיכם הצטלבו רק להרף עין.

עשו זאת כאן, באמצעות תגובה לכתבה. נא ציינו בשדה הכותרת את שם המנוח, וכולנו נדליק ביחד נר לזכרו.

 

  • שלחו תמונה:

גם השנה תוכלו לשלוח את תמונותיהם של יקיריכם שנפלו, באמצעות טופס זה. הוסיפו את שמם, המועד ונסיבות נפילתם - ואנו נפרסם את התמונות, ונאפשר לגולשים הרבים להכיר את הפנים שמאחורי הסיפורים.

 

 


 

לחצו כאן לעיין במאות הסיפורים שכתבו גולשי ynet על החלל הפרטי שלהם:

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אביגיל עוזי
יום הזיכרון הקודם: 743 סיפורים
צילום: אביגיל עוזי
צילום: אלכס קולומויסקי
יום הזיכרון תשס"ד: 546 סיפורים
צילום: אלכס קולומויסקי
צילום: איי פי
יום הזיכרון תשס"ג: 367 סיפורים
צילום: איי פי
צילום: לע"מ
יום הזיכרון תשס"ב: 403 סיפורים
צילום: לע"מ
צילום: לע"מ
יום הזיכרון תשס"א: 160 סיפורים
צילום: לע"מ
מומלצים