שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  חשד: הפדופיל שוחרר מהכלא, וחזר לסורו

  בסוף השבוע התלוננו הורים לילדים בדרום תל-אביב כי שלומי קורידו מתרועע עם ילדיהם באזור הגן הציבורי בשכונה ומבצע מעשים מגונים. לחששות ההורים סיבה מוצדקת: קורידו הוא פדופיל מורשע, ששוחרר מהכלא לפני שנה. כעת נבדק האם חזר על מעשיו. קורידו מכחיש וטוען: בסך הכל חילקתי ממתקים

  שלומי קורידו, פדופיל מורשע בן 27, נעצר בסוף השבוע בחשד שביצע מעשים מגונים בילדים בגילאי 8-11 באזור התחנה המרכזית הישנה בתל-אביב. זאת, שנה לאחר ששוחרר מהכלא, בו ריצה עונש מאסר על עבירות דומות. קורידו מכחיש את החשדות נגדו. 

   

  המעצר התבצע לאחר שמספר הורים הגיעו לתחנת משטרת השכונות והתלוננו כי קורידו מתרועע עם ילדיהם באזור הגן הציבורי שברחוב הקונגרס. מחקירתו של קורידו עולה כי הוא נהג לפגוש ברחוב ילדים, לרכוש את אמונם באמצעות ממתקים ולקחת אותם לגנים ציבוריים. לפי החשד, בגנים אלה נהג קורידו לבצע בילדים מעשים מגונים.

   

  אתמול בבית המשפט אמרה רס"מ אושרת כהן כי "במשטרה הקימו צוות חקירה מיוחד למעשים מגונים ומעשי סדום שחוקר את הנושא. קורידו נעצר לאחר שהתקבלו תלונות נוספות למעשים מגונים בילדים מצד מספר אמהות". 

   

  קורידו אמר בחקירתו כי הוא אכן מכיר את הילדים המדוברים ואכן נתן להם ממתקים, זאת על-מנת לכפר על מעשי העבר. ראש משרד החקירות והמודיעין בתחנת שכונות, פקד קומי ג'יבלי, אמר ל-ynet: "עצרנו את קורידו לאחר קבלת תלונות ההורים. בית המשפט האריך את מעצרו בששה ימים וכעת אנו בודקים האם יש קשר בינו לבין מעשי פדופיליה באזור".

   

  קורידו ואחיו אורן, שניהם בשנות ה-20 לחייהם, מוכרים היטב למשטרה מתחום עבירות המין. בכתב אישום קודם שהוגש נגד קורידו נכתב כי הוא נהג להתחבב על ילדים בגילאי 5 עד 10 ולשחק עמם כדורגל. כאשר רכש את אמונם, הוביל אותם למקום מבודד ואז אנס אותם וביצע בהם את זממו.

   

  מדו"חות המשטרה עולה כי האח אורן פעל בדרכים דומות. השניים נעצרו פעמים רבות, שוחררו לבית אמם ברחוב לבנדה בתל-אביב וחזרו על מעשיהם.

   

  במעצרו הקודם של אורן, הוא הפתיע את החוקרים כאשר סיפר להם שיחד עם אחיו וחבר נוסף חטפו את אלכסנדרה ברנדט, אנסו אותה, רצחו אותה וקברו את גופתה בפארק הלאומי ברמת גן. השוטרים קפצו כמוצאי שלל רב על הודאתו של קורידו והגיעו עמו למקום, אך לאחר בדיקות גיאו-פיזיות של תוואי הקרקע התברר כי מדובר בתרמית. אורן עדיין נמצא בכלא.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים