שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  החל שיווק כפר הסטודנטים בהר הצופים

  הכפר שנבנה בהשקעה של 45 מיליון דולר, כולל 1,500 יח"ד מודרניות ומאובזרות המותאמות לצרכי הסטודנטים. שכר הדירה: 270 דולר בחודש

  בשורה לסטודנטים בירושלים: כפר הסטודנטים החדש, שנבנה ביוזמת האונברסיטה העברית, סמוך לקמפוס הר הצופים יושלם עד תחילת שנת הלימודים הבאה. בימים אלה החל תהליך השיווק והרשמה לסטודנטים של באוניברסיטה העברית.

   

  הכפר מציע מגוון אפשרויות למגורים בכ-1,500 חדרי מעונות הפרושים על שטח של 25 דונם מול מלון הייאט. שיווקו החל במקביל לימים הפתוחים החלים באוניברסיטה במהלך חודש מאי, וביום הפתוח שיתקיים ב-11 במאי יתקיימו סיורים בדירה לדוגמה.

   


  כפר הסטודנטים בירושלים - 7 מגדלי מגורים רק לסטודנטים

   

  כפר הסטודנטים כולל שבעה בניינים בני 10-7 קומות, הכוללים כ-400 דירות של שניים, שלושה וחמישה חדרים - כל אחד מהם עבוד סטודנט יחיד. בנוסף, בכל דירה מטבח, פינת אוכל, חדר סלון, שני חדרי שירותים וחדר אמבטיה. המעונות מרוהטים במלואם וכוללים מערכת מיזוג אוויר, מערכות מחשב מתקדמות וחיבור לאינטרנט, למרכז המחשבים של האוניברסיטה ולמאגרי מידע. שכר הדירה עומד על 270 דולר בחודש.

   

  כמו כן, מתוכננים בכפר שירותים נוספים: סופרמרקט, שירותי כביסה אוטומאטיים ומועדון לפעילויות תרבות.

   

  לדברי נשיא האוניברסיטה העברית פרופ' מנחם מגידור, "את הרעיון לכפר הסטודנטים הגה לפני תשע שנים פרד וורמס, תורם וחבר ותיק בחבר הנאמנים של האוניברסיטה. לכפר הסטודנטים החדש חשיבות רבה לאוניברסיטה, אשר כ-70% מתלמידיה מגיעים מחוץ למרחב ירושלים".

   

  הכפר נבנה בהשקעה של כ-45 מיליון דולר ותוכנן בידי האדריכלים ספקטור-עמישר. הפרויקט בוצע על ידי החברות אפריקה ישראל ומנרב בשיטת BOT -  שיטה המבוססת על השקעה של יזם המתכנן, בונה ומפעיל את האתר עבור המזמין.

   

  היזם נושא בעלות התכנון וההקמה והמזמין משלם דמי שימוש בעת ההפעלה. בתום תקופת ההפעלה, העומדת על 25 שנה, חוזר הפרויקט בלא תמורה, למזמין. מודל זה מהווה נדבך ביישום מדיניותה של האוניברסיטה להפרטת מרכזי רווח ופעילות המתנהלים בה.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: פייר תורג'מן
  פרופ' מנחם מגידור, נשיא האוניברסיטה העברית
  צילום: פייר תורג'מן
  מומלצים