שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  חיים שלי

  ויוה, 150 פרקים

  פרקים 230-229

   

  קיקה אוכל את השוקולדים המורעלים. הוא מובל לבית החולים במצב קשה וכמעט מת, אבל קונסטנסה משיבה אותו לחיים. פלוצ'ו ומיגל מנסים לגנוב את הצוואה של מרטין, מרסדס ואלפרדו תופסים אותם, והם לוקחים את מרסדס בת ערובה. ריידר מנסה להסתיר את העובדה שמוניטה בהריון כדי לא לבטל את התחרות, אבל מרטין שומע אותו. מרטין מפסיק את הקרב ומבשר למוניטה שעומד להיות להם ילד.

   

  קימברלי מצילה את מרסדס ופלוצ'ו ומיגל נלקחים לכלא. מרטין ואספרנסה מחליטים לא לדעת את מינו של התינוק. קונסטנסה מחכה ללידת הילד שלה. דבורה בהריון מרולנדו. חוסה חוזר מאיטליה. מיגל משתחרר מהכלא ומרסדס אומרת לו שבחרה באלפרדו. חוסה מחפש את הטורקייה ומביא לה טבעת. אספרנסה יולדת בת וקוראת לה על שם אמה, איסבל. קונסטנסה יולדת את מרטין. השנים חולפות ואיסבל ומרטינסיטו הופכים לחברים. קונסטנסה וקיקה חיים באושר בשיכון, אספרנסה ומרטין יחד בבית גדול עם כל הילדים. (פרק אחרון)

   

  פרקים קודמים:

   

  פרקים 223-219

   

  קימברלי וקיקה מצילים את פוצ'י. אלפרדו ומרסדס ממנים את דבי לנשיאת החברה. דבי מכריזה על פיטוריו של אלפרדו ועל החלפתו ברולנדו. טוביאס מוליך את מונה ומרטין במסע מסוכן בג'ונגל, אבל הכומר בנקודת היעד מת ומשדר הרדיו לא עובד, אז שניהם ממשיכים לבד בדרכם. חוסה נעצר, אלפרדו משחרר אותו והוא מתפייס עם הטורקייה

   

  מרטין ואספרנסה יוצאים לדרכם חזרה הביתה מהג'ונגל. פלוצ'ו וקונסטנסה עוקבים אחרי ד"ר טאובדה ומגלים שיש לו חולשה לנשים. קונסטנסה מפגישה בין פוצ'י לבינו והוא מתלהב ממנה. פלוצ'ו מצלם אותו עם פוצ'י וסוחט אותו. הטורקייה נפגשת במקרה עם החבר הראשון שלה, וכשהיא מספרת על זה לקימברלי, חוסה שומע הכל. קוקי עצובה מאוד בחג המולד ומבקשת מסנטה קלאוס שיחזיר את מרטין ואת מוניטה.

   

  מוניטה ומרטין חוזרים בריאים ושלמים בדיוק לחג המולד. רק פלוצ'ו, מיגל וקונסטנסה מאוכזבים מהחדשות. דבי מחליטה לעזוב את רולנדו. אלפרדו מנסה שוב את מזלו עם מרסדס. מוניטה עוזבת את השיכון ועוברת לגור בביתו של מרטין. השבוע לא נקבלו כל תקצירי הסדרה. עימכם הסליחה.


  פורסם לראשונה 11/05/2006 14:02

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים