שתף קטע נבחר

דיווח באיראן: אתר ynet עוסק בגרעין שלנו

רדיו איראני דיווח על פרויקט ynet בנושא הפצצה של איראן, וסוכנות ידיעות באיראן מיהרה לעסוק בנושא. "אתר חדשות של המשטר הציוני ערך בדיקה של מידת המוכנות האמיתית של הציונים לסכנות מאיראן"

גם בטהרן, מתברר, עוקבים אחר פרויקט ynet על הפצצה האיראנית. תחנת רדיו איראנית בשם "פרדא" דיווחה על כך, וסוכנות ידיעות איראנית מיהרה בעקבות זאת גם היא לדווח על הפרויקט.

 

 

סוכנות הידיעות האיראנית אריה דיווחה כי "אתר חדשות של המשטר הציוני ערך בדיקה של מידת המוכנות האמיתית של המשטר הציוני בישראל להתמודדות עם הסכנות האפשריות מצידה של איראן, על העליונות הצבאית של ישראל".

 

סוכנות הידיעות ציינה כי לפי הדיווח ברדיו "פרדא", "את הבדיקה ערך אתר אינטרנט ישראלי בשם ynet. לפי הדיווח של האתר הזה, המזרח התיכון ייכנס אט אט לעידן שבו השלב הראשון יהיה מלחמה קרה".

 

עוד נכתב שם כי "תאיר עמיד (הרי הוא מאיר עמית), ראש המוסד לשעבר, אמר לאתר החדשות הזה כי יש ספק שמערכת הגנת הטילים חץ תהיה אפקטיבית בהתמודדות מול איראן. באתר נכתב עוד כי הטילים המונחים יכוונו לתקוף מתקנים גרעיניים בעומק האדמה".

 

בפרויקט ynet נבחנו מספר סוגיות ביניהן השאלה האם ישראל מוכנה לעידן של פצצה גרעינית בידי איראן, כיצד ייראו חיינו תחת האיום המתמיד של הפטריה, ואילו תשובות נותנות המערכות השונות בישראל לסיטואציה הזו. כמו כן נבחנה הסוגיה כיצד עוצרים את האיראנים, מה אנו יודעים באמת על מאמצי האיראנים להשיג גרעין, וגם הצד המיסטי: האם אנו עומדים בפני מלחמת גוג ומגוג. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: רויטרס
נשיא איראן
צילום: רויטרס
ההפנייה לידיעה באתר האיראני
מומלצים