שתף קטע נבחר

כרטיסי אשראי בחו"ל: לא רק אמצעי תשלום
כרטיסי האשראי הבינלאומיים הם כבר יותר מאמצעי תשלום: מקבלים באמצעותם הנחות, משדרגים את הטיסות ומקבלים שירותים ייחודיים. סקירה

בשנים האחרונות חלה עלייה ניכרת מצד הישראלים בשימוש בכרטיסי האשראי בחו"ל. מסתבר שלמדנו לזהות את יתרונות השימוש בכרטיס על פני נשיאת המזומנים.

 

היתרון הראשון והחשוב ביותר לשימוש בכרטיס האשראי בחו"ל לעומת נשיאת המזומנים הוא הבטחון: נשיאת סכומים גבוהים של מזומנים בארנק מעלה את הסיכון לגניבה, בעוד שכרטיס אשראי גנוב ניתן לשחזור ובכל מקרה ניתן לדווח ולחסום את השימוש בו. בנוסף, מונע הכרטיס סכנה שבקבלת שטרות מזויפים ועל פי רוב גם העמלות משתלמות יותר בעת הגיהוץ על פני רכישת המזומנים.

 

יתרון נוסף של השימוש בכרטיס הוא צבירת הכוכבים או הנקודות, תלוי באיזה כרטיס אתם מחזיקים. באופן טבעי, בעת השהייה בחו"ל מוציאים בזמן חופשה סכומים גבוהים, והוצאה זו יכולה להאיץ באופן משמעותי את קצב צבירת הכוכבים או הנקודות שמקנות הטבות.

 

אז לרגל עונת הנסיעות שלמעשה כבר החלה, אך צפויה להתגבר לקראת הקיץ, ריכזנו עבורכם את מגוון ההטבות שיכול להעניק לכם כרטיס האשראי בעת שהותכם בחו"ל, מעבר לביטוח ולאפשרויות התשלום.  

 

ישראכרט: המרת נקודות

 

כרטיסי תשלובת ישראכרט הבינלאומיים מכובדים ביותר מ-30 מיליון בתי עסק ברחבי העולם. בישרארכט מציעים מגוון  שיתופי פעולה מסחריים באמצעותם ניתן לנצל או להמיר את הכוכבים. כמו כן מציעה ישראכרט ללקוחותיה בעלי חשבון מט"ח תשלום ישיר ללא המרה תוך חיוב הכרטיס הבינלאומי.

 

אחת האפשרויות הפופולריות היא המרת הכוכבים לנקודות מועדון "הנוסע המתמיד" של אל על.  בנוסף, מחזיקי הכרטיס בינלאומי של ישראכרט יכולים

להמיר כוכבים שנצברו בתכנית "יותר מתנות בישראכרט" למיילים בתכנית הנוסע המתמיד של לופטהנזה "Miles& More" , אחת מתוכניות הנאמנות הגדולה בעולם בתחום התעופה, בה למעלה מ-4 מיליון חברים. ההרשמה היא ללא תשלום. חברות במועדון הנוסע המתמיד של לופטהנזה היא כרטיס כניסה לברית הכוכבים של STAR ALLIANCE בה חברות כיום 16 חברות תעופה מהמובילות בעולם. ההשתתפות בברית מאפשרת לנוסעי לופטהנזה להגיע לכל רחבי תבל גם בטיסות מישראל.

 

כרטיס Priority Pass יאפשר ללקוחות ישראכרט כרטיס כניסה ל- 450 טרקליני VIP בשדות תעופה ברחבי העולם. הכרטיס יינתן תמורת כוכבים, לפי סוג הכרטיס.  בנוסף , לקוחות עסקיים של ישראכרט יוכלו להיכנס לטרקלין האח"מים בנתב"ג – טרקלין דן, ללא תשלום עם הצגת הכרטיס.

 

אמריקן אקספרס: שירות קונסיירג'

 

מחזיקי אמריקן אקספרס היוצאים לחו"ל ייהנו מתוכנית  חדשה המעניקה הטבות והנחות למשלמים בכרטיס בבתי עסק שונים בעשרות מדינות ברחבי העולם.  

 

מחזיקי אמריקן אקספרס יוכלו להשתמש גם ב-Global Assist - שירות קונסיירג' בלעדי. במסגרת שירות זה עומדים לרשות לקוחות אמריקן אקספרס שירותי קונסיירג' המאפשרים להזמין בארץ, לקראת הנסיעה, כרטיסים למופעי תרבות וספורט, מקומות במסעדות, לקבל מידע על תערוכות, אירועים ומופעים ברחבי העולם ושירותים אחרים הדורשים הזמנה מראש. כמו כן יינתנו שירותים עסקיים, כגון סיוע בשכירת מקומות לפגישות עסקים, שכירת שירותי משרד מגוונים ועוד.

 

מחזיקי Business, זהב ופלטינה של אמריקן אקספרס נהנים מחיוב אחת לחודש על רכישות המתבצעות בחו"ל. אמריקן אקספרס מעניקה אשראי ללקוחותיה ללא ריבית וללא הצמדה, ומבצעת החיוב רק אחת לחודש במועד החיוב החודשי הרגיל.  

 

מחזיקי כרטיס אמריקן אקספרס פלטינה ו-Business נהנים מכניסה חינם לטרקלין דן.

 

תכנית ההטבות של אמריקן אקספרס, Membership Rewards מזכה את כל מחזיקי הכרטיסים בנקודות הנצברות ונשמרות לאורך זמן וערכן אינו מתבטל לאחר שנה. כל שימוש בכרטיס בסך 50 שקל מקנה 1 נקודה בתכנית זו, בה שותפים רשתות בתי מלון הילטון HHonors, ושרתון STARWOOD, ותוכנית "הנוסע המתמיד" של אל על. התוכנית מאפשרת להמיר את הנקודות הנצברות באמריקן אקספרס לנקודות בחברות הבינלאומיות וליהנות מהטבות מגוונות שהן מעניקות, ללא תשלום עמלת המרה.  

  

לקוחות הפלטינה של אמריקן אקספרס נהנים משרותי נסיעות - PLATINUM TRAVEL, הכוללים מוקד מיוחד הפועל 24 שעות ביממה ונותן שירות נסיעות מיוחד ואישי - הזמנת נסיעות עיסקיות של הרגע האחרון, תכנון והזמנת נסיעות וחופשות משפחתיות בארץ ובחו"ל ועוד.

 

תוכנית המלונות הבינלאומית של אמריקן אקספרס למחזיקי כרטיס הפלטינה בלבד - FINE HOTELS & RESORTS מציעה שדרוג חדרים חינם (בהתאם לזמינותם בבתי המלון) והטבות ייחודיות רבות בכ-300 מטובי המלונות בעולם. תוכנית נוספת למחזיקי אמריקן אקספרס פלטינה, מקנה להם הנחות של עד 30% בלמעלה מ-3,200 בתי מלון, בכ- 700 יעדים ברחבי העולם.

 

תכנית FINE DINING  של אמריקן אקספרס מאפשרת למחזיקי כרטיס הפלטינה להזמין מקום שמור במסעדות המבוקשות ביותר בעולם. 

 

הכרטיס מאפשר הצטרפות לשירות "לקוח זהב", שירות VIP בדיוטי פרי ג'ימס ריצ'רדסון המקנה קנייה ללא תור, קבלת מוצרים ללא תור בעת החזרה לארץ ועוד. בנוסף מוצע למחזיקי הכרטיס שדרוג לקטגוריית הזהב בתכנית Hilton HHonors הבינלאומי המקנה כניסה לטרקלין HHonors היוקרתי בכל שהייה במלונות הרשת בארץ ובחו"ל.

 

cal:  כרטיס הטבות אישי

 

מחזיקי כרטיס cal יכולים אף הם הם ליהנות ממגוון הטבות בנסיעה לחו"ל. בין היתר מציעה החברה כרטיס הטבות לחו"ל למחזיקי כרטיס ויזה: cal 2 במחיר של 1. מדובר בכרטיס הטבות אישי שנשלח לכל לקוחות Cal בעלי כרטיס ויזה, הכולל הטבה של "2 במחיר של 1" במאות אתרי בילוי, מסעדות, תיאטראות ומוזיאונים בערים מרכזיות בעולם.

רשימת האתרים הותאמה במיוחד לתייר הישראלי ולערים והמדינות בהן הוא מתייר, ביניהן: ברצלונה, לונדון, אמסטרדם, בריסל, דבלין, ניו-יורק ומדינות נוספות בארה"ב.

 

ההטבות כוללות מגוון אפשרויות בילוי בחו"ל: מוזיאונים, גן חיות, פארקי מים, מועדוני לילה, סיור באיצטדיוני ספורט מובילים בעולם ועוד.

 

כדי ליהנות מההטבה, על הלקוח להזמין מקום מראש ולציין בעת ההזמנה שהוא מחזיק בכרטיס ההטבה של Cal. רשימת הטלפונים של כל האתרים המשתתפים במבצע מופיעה בדיוור הייחודי ששלחה Cal ללקוחות בצירוף כרטיס ההטבות האישי. התשלום עבור ההטבה בכרטיס Cal בלבד.

 

בנוסף, מציעה החברה לילה חינם במלונות "שרתון" בחו"ל ללקוחות דיינרס. המבצע מיועד ללקוחות שיזמינו חופשה של שני לילות ומעלה באחד ממלונות הרשת בארץ, ובתמורה יקבלו לילה אחד חינם במגוון מלונות STARWOOD של רשת שרתון בחו"ל.

 

בנוסף, לקוחות cal המחזיקים בכרטיס דיינרס יכולים לקבל אירוח חינם בלמעלה מ-80 טרקליני VIP בבנמלי תעופה בעולם. 

 

לקוחות Cal שצוברים נקודות טיסה במסגרת מועדון הנוסע המתמיד של אל-על, יכולים להזמין או לשדרג את כרטיס הטיסה שלהם תמורת נקודות בלבד.

  

לאומי קארד: כפל נקודות  

 

מחזיקי כרטיסי מאסטרקארד בינלאומיים של לאומי קארד ייהנו מכפל נקודות על כל העסקאות המתבצעות בחו"ל. בנוסף מציעה החברה המרה ישירה משקל לאירו - דבר המקנה חסכון כספי בביצוע עסקות במטבע האירופי

 

מאסטראקרד וכרטיסי ויזה פלטינה - מאפשרים דחיית מועד החיוב של עסקות בחו"ל לסייקל, במקום לפי מועד ביצוע העסקה.

 

כרטיסי ויזה של לאומי קארד - יכולים לשמש ככרטיס גלובל קארד של ברק013. כרטיס החיוג מאפשר חיוג ליעדים בישראל ומחוצה לה, ומעניק הנחות בתעריפי חיוג, כולל הנחה ל-3 מספרי טלפון שייקבעו מראש על ידי מחזיק הכרטיס.

 

בנוסף, כל כרטיסי לאומי קארד - מאפשרים המרת נקודות למיילים בחברות אלעל וקונטיננטל.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
כל התגובות לכתבה "כרטיסי אשראי בחו"ל: לא רק אמצעי תשלום "
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גלית קוסובסקי
כרטיסי אשראי
צילום: גלית קוסובסקי
צילום: איי פי
נמל תעופה בחו"ל. אפשר לחכות בטרקלין ה-vip
צילום: איי פי
מומלצים