שתף קטע נבחר

קליעה: מדליית כסף לסטריק בגביע העולם במינכן

הקלע הישראלי הוותיק זכה להישג נאה, כשסיים שני בתחרות גביע העולם במינכן. דורון אגוזי סיים במקום ה-19, ולדימיר פיבנר במקום ה-45

בעוד שבועיים יפתח בגרמניה טורניר גביע העולם בכדורגל. נראה כמעט כל אוכלוסיית כדור הארץ צופה כבר עכשיו לעבר האיצטדיונים בברלין, שטוטגרט, המבורג ושאר ערי המדינה. גיא סטריק לעומת זאת ניסה למקד את מבטו במטרה אחת וקרובה יותר במתקן במינכן, שם השתתף בתחרות במסגרת סבב גביע העולם בקליעה.

 

סטריק, מהמצליחים בספורטאים הישראלים בשנים האחרונות, זכה להישג נאה נוסף עם מדליית כסף. הקלע הישראלי הוותיק סיים את שלב המוקדמות במטווח ברובה מ-50 מטרים במקום הראשון עם 598 נקודות, כמו ליריבו ההונגרי פטר סידי. לרוע המזל, המקבץ של ההונגרי היה טוב יותר בשלב הגמר והוא סיים עם הזהב בתוצאה כוללת של 702.8 נקודות - 1.3 יותר מסטריק (סיים עם 701.5 נק'). במקום השלישי זכה הרוסי ארטם חאדז'יבקוב עם 100.4 נק'.

 

שני קלעים ישראלים נוספים שהשתתפו בתחרות במינכן, לא הצליחו לעלות לגמר. דורון אגוזי סיים במקום ה-19 עם 594 נקודות, כשחברו ולדימיר פיבנר סיים במקום ה-45 עם 590 נקודות. ביום רביעי איכזב אלכס דנילוב הישראלי כשסיים במקום ה-41 במטווח באקדח 50 מ"מ עם 550 נק' בלבד. 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים