שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  מצוות "הכנסת כלה": שמלות בהשאלה חינם

  לקראת עונת החתונות המתחילה בחג השבועות, עמותת "יד אברהם" מעמידה לרשות הכלה המיועדת מבחר של יותר מ-400 שמלות כלה ואביזרים נלווים במגוון מידות ועיצובים, חלקן ממעצבות/בים על התואמים לקהל חילוני ודתי, ללא תשלום

  שמלת כלולות היא עסק יקר מאוד, אפילו בהשאלה, ויש משפחות שאין ידן משגת. עמותת "יד אברהם" מציעה, כמצוות "הכנסת כלה", שמלות ואביזרים נלווים חינם. העמותה פונה בעיקר לציבור החילוני (רוב השמלות פתוחות ו"סקסיות"), אם כי יש גם דגמים יותר צנועים וסגורים.

   

  "יד אברהם" מעמידה לרשות הכלה המיועדת מבחר של יותר מ-400 שמלות כלה ואביזרים נלווים במגוון מידות ועיצובים. חלק מהשמלות נרכשו בידי יעקב אטלס, חלקן נתרמו על ידי מעצבים ועל ידי אנשים אחרים. המבחר מתחלף מידי פרק זמן, הכלה המיועדת בוחרת את הדגם המועדף עליה. בעזרת מלבישה מתנדבת, מודדת הכלה לעתיד שמלה, הינומה, נעליים, כפפות וכל שנדרש למעמד החתונה.

   


  יעקב אטלס מעמותת "יד אברהם" עם מבחר השמלות. יש גם הינומות ונעליים

   

   

  על הכלה להצטייד בהמחאת פיקדון בסך 800 שקל ובעוד 200 שקל במזומן - כדמי פיקדון בלבד, המוחזרים לה לאחר שהשמלה תשוב ללא נזק מניקוי יבש. גם כאן, העמותה באה לקראת המשפחה ומפנה לגורם שעובד איתה, הגובה מחיר סמלי בעד הניקוי היבש, לרבות תופרת העושה תיקונים קלים.

   

  עמותת "יד אברהם" נוסדה להנצחת שמו של אחיו של יעקב אטלס, שבחר בפרויקט כמפעל חיים. בתם של יעקב ושוש אטלס עמדה להינשא, ההורים נדדו בין סלוני כלות וראו שהעלויות עצומות - וכך נולד הרעיון.

   

  אולם התצוגה של "יד אברהם" ממוקם מעל בית הכנסת ברחוב הכובשים 34 א' בתל-אביב (בסוף שוק הכרמל). נוסף על

  השאלת שמלת כלה וכל הפריטים הנלווים, יש לעמותה קשר עם גורמים כמו מאפרים, מספרות, צלמים, D.J ועוד, שחלקם מעניקים שירותים חינם וחלקם במחירים סמליים, כדי לעזור לזוגות נזקקים.

   

  העמותה שואפת להרחיב את מלאי השמלות, כדי שכל בת ישראל תמצא את מבוקשה לטעמה ולמידתה. לכן, תרומות של שמלות ופריטי לבוש - וגם של כסף, למימון רכישת שמלות נוספות - יתקבלו בברכה.

   

  יש לתאם תור מראש, דרך יעקב אטלס, טל' 052.2226347

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ויז'ואל/פוטוס
  רק הפרחים חסרים
  צילום: ויז'ואל/פוטוס
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים