שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  מאצ'ו

  ויוה, 151 פרקים


  איסבל ואמארו חוזרים זה אל זה, ארמנדו מציע לפילאר נישואים, ואלכס מתפייס עם סוראיה. האחים קוראים את מכתביה של ולנטינה ובאים לביתו של אנחל, כדי להשלים אתו ועם אליסיה. אלונסו לוקח את בתו מסוניה ובא גם הוא לביתו של אביו. לאחר שאנחל מבקש סליחה מכל אחד מבניו, אלונסו מוכן לסלוח לו. לאחר מכן הוא נפגש עם סוניה, ולסיום מתפייס גם איתה. (פרק אחרון)

   

  פרקים קודמים

   

  אדן ופרננדה מחליטים להיפרד סופית בגלל בעיית האימפוטנציה של אדן. סוראיה מגלה להפתעתה שהבנק מסרב לאפשר לה למשוך לה כספים מחשבונה. משפחתה של סוראיה מגיעה לגור בוויניה. אליסיה חוזרת לגור בבית משפחת מרקדר, לבקשתו של אנחל.

   

  אנטוניו ומדונה רבים שוב, הפעם מפני שמדונה ביקרה את סוניה. סוניה מציעה לתת לאלונסו לגדל את ולה. הוא רוצה לקחת אותה אחרי שתפסיק לינוק. אנחל מבקש מברנרדה לעזור לאדן, שעדיין לא התעלס עם פרננדה ונישואיו בסכנה. סוראיה מגלה לסוניה שהיא התרוששה וחוששת מתגובתו של אלכס.

   

  פדרו מחזר אחרי אורסולה. אורסולה מבקשת נשיקה מאריאל. אורוסולה מגלה שאינה מאוהבת באריאל. פרננדה מנסה לנהוג לפי עצתה של ברנרדה. אלונסו לוקח את התינוקת לביתו של אדן. אנחל רוצה להיות לבד ביום הולדתו. אליסיה מספרת לכל האחים שלה שהיא בתו של דון אנחל. סוראיה מספרת למשפחתה על מצבה הכספי. אמארו נפרד מאיסבל. בלן מציגה את לוקאס בתור החבר שלה. ריימונדו מבטל את אירוסיו לקלריטה.

   

  אליסיה מספרת לאחים מרקדר שהיא אחותם, ואריאל מבקש מהם לנסות לקבל אותה. אלונסו אומר לאחיו שילכו לדבר עם אנחל. הם מגיעים לביתו, והשיחה מסתיימת בריב נוסף. קלריטה באה אל ריימונדו עם אביו, שמודיע לו שינשל אותו מהירושה אם ימשיך ביחסיו עם אליסיה. פרננדה שומעת לעצתה של ברנרדה ואומרת לאדן שהיא רוצה להתגרש. התכסיס מוציא מאדן את התגובה הרצויה, והוא סוף סוף מצליח לשכב עם פרננדה.

   

  סוראיה מספרת לאלכס שהכסף של הירושה שלה נגמר כמעט לגמרי, והוא מתנהג כלפיה בגסות. אנחל שומע את אליסיה וריימונדו רבים, הוא יוצא להגן עליה, אומר לריימונדו שהוא אביה, ואומר לאליסיה שהוא מתכוון להכיר בה כבת. ארמנדו מציע לקונסואלו לנסות להציל את נישואיהם, והיא משכנעת אותו לחזור לפילאר. אדן בא לביתו של אנחל כדי לחגוג יחד עם אביו את אבדן בתוליו.

   


  פורסם לראשונה 31/05/2006 17:26

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים