שתף קטע נבחר

מיקרוסופט: תחליף ה-Excel של גוגל הוא כל כך 1996

"החידושים ב-Excel במובן של שמישות, ממשק משתמש, תמיכה בעבודה משותפת כל כך מקדימים את גוגל, עד כי השירות שלהם מספק תחושה של נסיעה במכונת זמן 10 שנים לעבר", אמרה דוברת החברה

Google Spreadsheets, שירות הגיליונות האלקטרוניים שהשיקה גוגל השבוע הוא מיושן ואינו יכול להתחרות ב-Excel של מיקרוסופט, כך מסרה דוברת החברה לאתר internetnews.com.

 

ג'ונתן רושל, מנהל המוצר בגוגל, אמר השבוע כי היכולת של השירות לאפשר למשתמשים לערוך בו זמנית גיליון אלקטרוני באמצעות הרשת ולצ'וטט ביניהם תוך כדי יכולה לשמש גם משתמשים של Excel, שיוכלו להשתמש בשירות חינם.

 

"החידושים ב-Excel במובן של שמישות, ממשק משתמש, תמיכה בעבודה משותפת כל כך מקדימים את גוגל, עד כי השירות שלהם מספק תחושה של נסיעה במכונת זמן 10 שנים לעבר", אמרה דוברת מיקרוסופט, התר גיליסן.

 

סביר להניח כי מיקרוסופט אינה כה שוות נפש לשירות החדש של גוגל, אחרת לא הייתה טורחת להתייחס לעניין. Google Spreadsheets מתווסף לשורה ארוכה של שירותי תוכנה הזמינים באמצעות אתרי אינטרנט, בהם Google Notebook, Google Calendar, Gmail ואחרים, המתחרים ישירות במוצרי מיקרוסופט.

 

בחודש מרץ גוגל רכשה את Writely, מעבד תמלילים מבוסס רשת, והיא צפויה להשיקו במועד לא ידוע. במקביל, מיקרוסופט השיקה רשת פרסום במודעות מילים, Adcenter, המתחרה בגוגל, וממשיכה להשקיע בשיפור מנוע החיפוש שלה.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים