שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  על החיים ועל המוות

  יום שבת

   

   

  סלוודור חוזר הביתה. הוא לא מזהה אף אחד ומתנהג בצורה מוזרה. העובדות סובלות ממנו כי הוא רגזן שחי בזוהמה ומסרב להתקלח. המשטרה סוגרת לגייטנה את הבר בגלל המהומות והיא נאלצת למסור אותו לאבריסטו. מתילדה עוזבת ומייעצת לה להתייחס לאבריסטו אם היא לא רוצה לגמור כמו רבקה.

   

  סימון פוגש במקרה את ולריה והם נעשים זוג. גייטנה מתרגשת ממסירותו של אבריסטו ומסכימה להיות בת זוגו. משפחת דומינגז מחליטה להשיב את סלוודור לבית. הם מסיעים אותו לכפר ועדים לפגישה המרגשת בין סלוודור סרינזה האמיתי ובין אשתו קנטליסיה ובנו מונצ'ו. (פרק אחרון)

   

  פרקים קודמים

   

  אנחלה מחכה בבית החולים ללידת התינוק שלה. סלוודור לוקח את איזבל לסנטה מריה, כפר קטן שפדרו נהג לבלות בו כשהיה צעיר. נטליסיה מסרבת לקבל את הכסף מאיזבל ומסלוודור. אנחלה מקבלת מכתב מאביה ונפרדת ממנו בעצב בליבה. ולטר מצליח למצוא את כתובת הבית בסנטה מריה ושולח לשם את המשטרה. השוטרים רודפים אחרי הרכב של הזוג עד שאיזבל לפתע מסיטה את הרכב מהכביש והם צונחים לתעלה. פדרו מצליח למשות את איזבל מהמים. אנחלה יולדת את בנה.

   

  פקד המשטרה בא לבשר לבני הבית שאיזבל מתה ושסלוודור פצוע אנוש. ולטר ורבקה מחליטים לגנוב כמה שאפשר לפני שהם בורחים מהבית. העובדים תופסים אותם בחצר ומגלים את כל התכשיטים שהם גנבו. ולריה מתביישת בדודתה ורבקה דוחה אותה בגסות ומסרבת להתייחס אליה. במזוודה של ולטר מתגלה אקדח שנשאר ברשותו כי אביגיל מודה שהוא שלו. סימון מזמין את ולטר לשיחה עם שאר בני הבית על גורלו.

   

  המשפחה חסה על צמד הגנבים ולא מסגירה אותם למשטרה. ולטר מקבל את הפיצויים שלו ומתבקש לעזוב מיד. רבקה לא מוכנה להישאר עם ולריה ועוזבת בזעם את הבית. גייטנה לא מסוגלת לראות את סלוודור שוכב כמו צמח ומטביעה את יגונה במשקה. ולריה עוזבת את הבית כדי למצוא את עצמה. סלוודור מתעורר מהתרדמת ומתנהג מוזר מאוד. הרופא מנסה לשכנע אותו לחזור לבית הגדול והיפה במקום למוסד לחולי נפש. 


  פורסם לראשונה 08/06/2006 16:45

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים