שתף קטע נבחר

עירית קפלן מדברת: "יפית לא פראיירית"

בערוץ התרבות של YNET פורסם היום ראיון עם עירית קפלן, יפית ב"אלופה". כאן אנחנו מביאים לכם קטעים שלא פורסמו שם, בהם היא מגלה סודות מהסט של "האלופה"

עירית קפלן, בת 32 (עוד חודש בת 33) מגלמת ב"אלופה" את דמותה של יפית, מנהלת הסוויטה של בני הזוג אוגנסיאן. קפלן היא שחקנית תיאטרון מנוסה וזו הפעם הראשונה שהיא משחקת בטלנובלה. נראה שזו גם הפעם הראשונה שאישה מלאה משחקת את אחת הדמויות הבולטות בסדרה מסוג זה. בנוסף למשחק, היא גם מדגמנת ל"רובנס" חברה שמייצרת בגדים במידות גדולות.


עירית קפלן מתוך: קמפיין רובנס

 

היום עלה ראיון עם עירית בערוץ התרבות של YNET . הנה לכם קטעים שלא פורסמו בראיון שם ויעניינו אתכם צופי "האלופה" הנאמנים.

 

מה מיוחד ביפית?

 

"יפית היא פשוט בנאדם. היא פגיעה מאוד והיא נעלבת מאוד ובצדק. הצופה לא טיפש, הוא יודע להבחין בינה לבין האנשים הלא אינטליגנטים ש"יורדים עליה" עבור בקבוק קולה. יפית מאוד מופנמת וסגורה ועובד צובע את יומה בהומור ומציף אותה בהרבה שמחת חיים. הוא מאיר את התאים האפורים אצלה. היא מתחילה לצאת יותר למסיבת, היא צוחקת יותר. היא גם לא מוותרת לו והוא עוד יתחנן בפניה כדי שהיא תסלח לו על דברים שיעשה לה. יפית היא לא קורבן. היא אישה קרייריסטית ונחושה אז זה כן עובד זה כן משנה."

 

יצא לך כבר להיתקל בגילויי הערצה?

 

כן, אני מחלקת הרבה מאוד חתימות. רוב האנשים מעירים לי על המשחק: 'את משחקת מדהים את מצוינת' וזה מאוד משמח אותי שזה מה שבולט להם. אנשים באמת מקסימים ומלאי חום. כל כך יפה מצד בנאדם לראות אותי ולעצור ולהגיד סליחה שאני מפריע ואז שוטח את דעתו אם אני צריכה להיות עם עוהד או לא ולמה אני עקשנית ומה אני הבעיה שלי. יש כאלה שאומרים לי בשקט: 'הוא לא בשבילך הוא אידיוט'. אני תמיד עונה: 'זה התסריטאי לא אני דברו עם התסריטאי'.

 

היא לא מגיעה לסט הצילומים כל יום אבל כשהיא כבר שם האווירה נעימה ותומכת. את לירז צ'רכי (מיטל) היא מכירה עוד קודם ואת יוסף סוויד (ג'לל), איתו היא משחקת בהצגה "פלונטר" היא אוהבת כמו אח. "בין שחקני האלופה אין אינטריגות". היא אומרת. "לפחות לפי מה שאני ראיתי".

 

"מרב גרובר (טובה) היא שחקנית תיאטרון פנומנלית, מוסקו אלקלעי (אוסקר) מקצוען ומקסים. עדי (ליאן) מתוקה אמיתית ודריה שחקנית מצוינת. יש שם יש אווירה נורא נעימה וכיפית. עם לירז אני מפטפטת בלי סוף. כל המפגשים על הסט משמחים."

 

רוב הסצינות שלה הן עם ליאור ולירז. לאחרונה יצא לה לגוון ולשחק מול שחקנים אחרים, בפעם הראשונה. "לפני כמה ימים צילמתי סצינות עם שרי (אשלי) זו היתה ממש חגיגה!"

 

את קמה מוקדם בבוקר לצילומים ואז משחקת על הבמה. לא מתיש?

 

"אנחנו נהנים לעשות את זה. יש לחץ יש עייפות אבל מצד שני זה לא שאנחנו פועלי בניין. האווירה הטובה נשמרת גם בגלל הצוות המקצועי. שי קפון, הבמאי מהמם כי הוא עובד בלחץ ושומר על רוח טובה ויש לו המון הומור וזה נורא נורא כיף.

 

כששרת בסדרה שיר לפי מנגינה מתוך הסרט "גריז", חשפת קול מאוד צלול.

  

אני יודעת לשיר אבל משחק יותר בוער לי בעצמות. הופעתי בשירה ב"שירת הקאמרי" - מופע של שירים מתוך מחזות זמר של צדי צרפתי. היה לי חלק נכבד במופע צדי פינק אותי ומאוד נהנינו לעבוד יחד. אני לא מזייפת אני יכולה לעלות לטונים גבוהים אבל לא מעניין אותי לשיר כמו שמעניין אותי לשחק. מה שכן, אם קרן פלס תכתוב לי שיר אני לא אגיד לה לא.

 

תני לגולשים טעימה ממה שיקרה ליפית בהמשך.

 

"יפית משתחררת מאוד ומוצאת את הצדדים היותר מגניבים ומיוחדים שבה. היא לומדת לצאת ולהשתולל. עובד יאכזב אותה אבל הוא גם יחזר אחריה מאוד, הוא עוד יזחל אליה על ארבע. כן, יפית לא פראיירית.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הוא עוד יתחנן בפניה (עובד ויפית)
מומלצים