שתף קטע נבחר

"אירופה? ראיתי כבר את כל אירופה"

חודשיים לאחר שנשבעו אמונים יוצאים חברי הכנסת לחופש הגדול - חופשה כפוייה עד אחרי החגים. אז איפה יבלו הח"כים את חופשתם? את ח"כ ברכה תמצאו בסיני, את ח"כ אזולאי בקברי צדיקים ורק משה שרוני מהגמלאים מבטיח: לעולם לא עוד (יעד באירופה)

הכסאות עוד לא הספיקו להתחמם, אבל הח"כים כבר יוצאים לחופש. בשבוע הבא יוצאת הכנסת לפגרת קיץ ארוכה, חברי הכנסת יעזבו את המשכן אליו הם יחזרו רק אחרי החגים. בינתיים במקום להתחבט בשאלה האם להצביע בעד או נגד או להיזכר היכן נמצאים חדרי הוועדות יצטרכו חברי הכנסת להחליט מה לעשות בחופשה.

 

ח"כ דוד אזולאי (ש"ס) מבטיח לא להתרחק יותר מדי מביתו בעכו. "אני הולך לבלות קרוב מאוד לעכו. עכו עיר יפה מקסימום אני אסע קצת לקברי צדיקים". לעומתו ח"כ יובל שטייניץ, חושב על חופשה קצת יותר רחוק מביתו בחיפה. "הכי בא לי לטייל בסיני, אבל אני מאלה שתומכים באזהרות של המטה ללוחמה בטרור. צריך לקחת אותם ברצינות אז אי אפשר".

 

שטייניץ אמנם לא יגיע לסיני, אבל ח"כ מוחמד ברכה (חד"ש) בהחלט יהיה שם. "יש מחלוקת בין הילדים מה לעשות. אני אכנע להכרעת הרוב. למצוא איזה פינה בסיני, ללכת לים ולחפש דגים". מי שעדיין לא יודע מה יעשה בחופשתו הראשונה מהכנסת הוא ח"כ משה שרוני (הגמלאים) "הייתי, ראיתי... ראיתי את כל אירופה, כמה פעמים אפשר? מספיק".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גיל יוחנן
לא לאירופה. שרוני
צילום: גיל יוחנן
צילום: זום 77
קברי צדיקים. אזולאי
צילום: זום 77
מומלצים