שתף קטע נבחר

נחקרה עובדת בית הנשיא שהתלוננה נגד קצב

פרשת הסחיטה וההטרדה לכאורה בבית הנשיא מתפתחת. היום נחקרה א', עובדת בית הנשיא לשעבר, במשרדי היחידה הכלכלית של המשטרה ברמלה

לאחר שהבוקר (יום ד') נחקר שר המשפטים חיים רמון על על רקע התלונה נגדו כי הטריד מינית צעירה, חקירה נוספת נערכה בפרשת הטרדה נוספת לכאורה: א', עובדת בית הנשיא לשעבר, נחקרה במשרדי היחידה הכלכלית של המשטרה ברמלה על רקע מעורבותה בפרשת הסחיטה לכאורה של הנשיא משה קצב.

 

בזמן שעל סדר היום הציבורי נמצאת המלחמה בצפון, נמשכת חקירת המשטרה בפרשה שהרעישה את המדינה לפני נחיתת הרקטות ותקיפות ישראל בלבנון.

 

על פי הדיווחים, פרשת העימות בין הנשיא והעובדת לשעבר החלה לאחר שקצב שיגר מכתב ליועץ המשפטי לממשלה, מני מזוז, ובו טען כי העובדת סוחטת אותו ומאיימת להתלונן נגדו על הטרדה מינית וביצוע מעשים מגונים בכוח. מקורביה הכחישו את הטענות, אך אישרו: "כל שביקשה הוא להיעזר בנשיא למציאת מקום עבודה חלופי".

  

לפני כשבועיים הורה היועץ המשפטי לממשלה למשטרה לפתוח בחקירה ראשונית של הנושא, שבמסגרתה תיבדק השתלשלות האירועים. הממצאים יובאו בפני היועץ המשפטי לממשלה ובפני פרקליט המדינה ואלו יחליטו על המשך הטיפול.

 

ערב הפתיחה בחקירת הפרשה שהסעירה את העולם הפוליטי אמר ל-ynet גורם בכיר במשטרה כי מוקדם מדי לקבוע אם הנשיא קצב ייחקר. עם זאת הוא רמז: "אנחנו בדרך כלל חוקרים את שני הצדדים". בינתיים העביר היועץ המשפטי לממשלה את מלוא חומר החקירה למשטרה. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ניב קלדרון
הנשיא ואשתו. יזומן לחקירה?
צילום: ניב קלדרון
צילום: יואב גלאי
העובדת לשעבר. זומנה לחקירה
צילום: יואב גלאי
מומלצים