שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  טיפ: כך תשלחו מייל חד פעמי

  לעיתים אנחנו לא רוצים לחשוף את הכתובת האמיתי שלנו, אספנו מספר שירותים שיאפשרו לכם לתת כתובת חד פעמית מייל לשימוש חד פעמי

  רובנו מנסים לשמור על כתובת הדואר האלקטרוני שלנו נקייה מספאם, ניוזלטרים שלא רצינו, והטרדות שונות. הבעיה מתחילה כשאתרים רבים דורשים להירשם בעזרת דואר אלקטרוני כדי להירשם אליהם, ואנחנו לא רוצים לתת את הכתובת האמיתית.

   

  מקרה נוסף בו לא תמיד מומלץ להשתמש בכתובת האמיתית הוא במחשבים זרים, אצל חברים או בבתי קפה אינטרנט. אם רוצים לקבל דואר באופן חד פעמי,

  ולא רוצים להקיש את סיסמת המייל במקום לא בטוח.

   

  אפשר, כמובן, לפתוח תיבה יעודית לספאם באחד משירותי המייל הרגילים, אך דרך פשוטה יותר היא לפתוח מייל חד פעמי באחד מהשירותים הללו המוצעים ברשת. תוכלו לגשת לאתרים מכל מקום, גם אם הוא חסום לשירותי מייל אחרים, והתיבה שלכם תהיה נקיה מספאם. חשוב לזכור שבגלל שמדובר במייל חד פעמי, התיבות בשירותים הללו חשופות בפני כולם, והן לא מציעות פרטיות.

   

  שירותי מייל חד פעמי ברשת

   

  ל-GetOneMail יש ממשק בעברית, אנגלית ורוסית, והאתר מספק כתובת חד פעמית חדשה בכל כניסה אליו. תוכלו לפתוח כל הודעה שתגיע באותו חלון. השירות תומך בעברית, אך הטקטס מוצמד לשמאל. את המכתבים שתקבלו לכתובת הזמנית תוכלו לשמור על המחשב (מה שישמור גם קבצים מצורפים) או להעביר לכתובת אחרת.

   

  לשירות של DodgeIt ממשק פשוט מאוד - בוחרים שם משתמש, מקלידים אותו ואפשר כבר להיכנס ולראות מכתבים שמחכים שם, ללא סיסמה. תוכלו להשתמש גם בקורא RSS שיתריע על מכתבים חדשים. לאתר אין תמיכה בעברית, או תמיכה בקבצים מצורפים.

   

  ניתן למצוא שירותים נוספים כאן. כדאי לשלוח מכתב ניסיוני לברר שהאתר עובד לפני שמשתמשים בו. בכל מקרה, אם אחד האתרים פישל ולא העביר לכם את המכתב, פשוט נסו אתר אחר.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים