שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  ים של סודות

  ויוה, 150 פרקים

  פרקים 195-193

   

  ד"ר אנחל לא מבין מה מקור הזיהום של צ'ואי, אשר נאבק על חייו. פבלו ואפרודיטה חוזרים להיות יחד. קלאודיו מודיע למרסלה שאנדראה אצלו ותמורת שחרורה הוא דורש את חשבון היורו. במהלך חקירתה מגלה איווט שחררדו משתף פעולה איתה ועם קלאודיו גרסה. ונוס מגלה לאמה שהיא בקשר עם קלאודיו ודורשת ממנה להעביר אליה את חלקה במניות העסק.

   

  אנדראה מוחזרת לביתה ושוב נחטפת. קלאודיו פוגש את מרסלה לעסקת החליפין שבה היא אמורה לוותר על כספי המשפחה בספרד. הוא מגלה לה שהוא זה שהרג את הוריה. חרמן משוכנע שהמשטרה תתפוס את קלאודיו. צ'ואי מתגבר על הזיהום, אך מחלתו ממשיכה לתת את אותותיה, והוא גם חולם חלומות משונים על אנדראה. ונוס בורחת מהבית.

   

  קלאודיו חוטף את ונוס ומבקש כופר של עשרה מיליון דולר תמורתה. מינרווה מחליטה לשלם לו, אך לחוטף מצפה הפתעה לא נעימה. אוסקר מחליט לשמח את צ'ואי ונותן לו לעשות לו קרחת. אנחל מזמין את הוריה של דניאלה כדי לבקש מהם את רשותם להיות חבר שלה. רפאל מציע למרסלה נישואין בחתונתם של מינרווה וחרמן. (פרק אחרון)

   

  פרקים קודמים:

   

  פרקים 192-188

   

  חרמן מנסה לגלות איזו פרשייה גדולה אבא שלו מנסה לחשוף. אפרודיטה מבקשת מפבלו לבוא איתה למסיבת האירוסין של אמה והוא מסרב. ונוס אומרת לאמה שהיא מסרבת להשתתף במסיבת האירוסין שלה, והקשרים שלה עם אביה מתהדקים. ממו מפתיע את משפחתו ומגיע לביקור. איווט יורה בדון גיירמו.

   

  דון גיירמו מת. פבלו מגלה לדני שהוא חושד שהיא המעריצה הסודית שלו. קלאודיו מתגלה לחרמן, והשמועה על תחייתו מתחילה להתפשט. איווט מוצאת מקלט בדירתו של חררדו. רפאל מקדיש למרסלה שיר ברדיו והיא שומעת אותו במקרה. למרות האבל בבית דה אלבה, ונוס ממשיכה למחות בפני אמה על נישואיה לחרמן.

   

  חרמן מספר לבני גרסה שקלאודיו בחיים, ומבקש להוציא את הגופה מקברה. ג'ואנה שותלת סמים במסעדה של ברונו והוא משוכנע שהסמים שייכים לאוסקר. דניאלה מגלה לפבלו שאפרודיטה היא המעריצה האלמונית שלו. אינס נענית להצעת החברות של אסקיאל. דניאלה נמצאת מתאימה לתרומת מוח עצם לצ'ואי. צ'ואי מגלה שהוא חולה סרטן.

   

  צ'ואי עובר את השתלת מוח העצם. רוסיו מגלה לפטריסיו ולאוסקר את כל מעלליה של ג'ואנה נגד המשפחה שלהם. במהלך תוכנית אירוח טלוויזיונית רפאל מצהיר על אהבתו למרסלה. אמנדה מבקשת מרפאל הזדמנות להיות החברה שלו. אפרודיטה משחקת בקלף האחרון שלה כדי להחזיר אליה את פבלו.

   

  ג'ואנה מתאשפזת במוסד גמילה. פבלו מסרב לחזור אל אפרודיטה. גם רפאל מסרב להיות חבר של אמנדה. חררדו לוקח את אנדראה לבקר את צ'ואי וקלאודיו חוטף אותה כשהיא יוצאת מבית החולים. הקטור ניפגש עם המורה של אנדראה ונדלק עליה. לחרמן נודע שאיווט רצחה את אביו.


  פורסם לראשונה 17/08/2006 15:22

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים