שתף קטע נבחר

אישום: נאנסה ע"י אחיה וחברו במלון בעת המלחמה

כתב אישום שהוגש נגד צעיר בן 19 וחברו בן ה-16 מגולל אונס שביצעו השניים באחותו של הצעיר. השלושה השתכנו בבית מלון בתל אביב עקב המלחמה. מחקירת המשטרה עולה, כי האח והאחות סובלים מפיגור קל וחוסים בימים כתיקונם במוסד יחד עם חברו של האח. האם הגיעה למלון רק אחת לכמה ימים, ולא דיווחה על מצבה של בתה למרות שזו סיפרה לה על המתרחש

כתב אישום הוגש הבוקר (יום ה') לבית המשפט המחוזי בתל אביב, נגד צעיר בן 19 מצפון הארץ וחברו בן ה-16. השניים נאשמים כי אנסו את אחותו בת השמונה של הנאשם הבוגר, כששהו במלון בתל אביב בשל המלחמה. כתב אישום נוסף הוגש נגד אמה של הילדה, אלמנה בת 46 ואם לששה, בגין הזנחה ואי דיווח.

 

עם תחילת המלחמה הובאו השלושה על ידי הוריהם לתל אביב, כדי שלא יחוו את האירועים בנהריה המופגזת. האח והאחות - שככל הנראה סובלים מפיגור קל, שוכנו במלון על ידי אמם וכעבור זמן מה צירפו אליהם את הנער, גם הוא סובל מפיגור קל, והוא חוסה יחד עם האחים במוסד בנהריה. האם עצמה השאירה במלון את השלושה ועברה להתגורר אצל חברהּ ברמת גן. מדי פעם היתה מגיעה למלון, מביאה מזון לילדיה, משלמת את עלות החדר, ולאחר מכן עוזבת את המקום. כשנשארו הנערים לבדם הם אנסו את הילדה, עליה היו אמורים להשגיח.

 

בתחילת השבוע דווח על מעצרם של השניים. המשטרה הוזעקה למלון ברחוב אלנבי בתל אביב, לאחר שעוברים ושבים דיווחו על רעשים וצעקות מאחד החדרים. השוטרים התקשו לתקשר עם הילדה והזעיקו למקום את גורמי הרווחה. במקביל, ניסו לאתר את האם, שיצאה מהמקום מוקדם יותר. הילדה הועברה לבדיקה רפואית. 

 

בכתב האישום שהוגש נגד האם צויין כי כשהגיעה לבקר את ילדיה, סיפרה לה הבת על המתרחש כשהיא מדגימה זאת בתנועות ידיים. אך האם, למרות שהיה לה יסוד סביר להניח כי בתה עוברת התעללות מינית, לא עשתה דבר ורק צעקה על החבר שלא ייגע בילדה. 

 

עוד צויין בכתב האישום נגד האם, כי למרות שתפסה את בנה שוכב על בתה ומבצע בה מעשה מגונה, לא דיווחה על כך ורק צעקה עליו כי אם ייעשה זאת שוב תגרש אותו מהבית. עם זאת, לא צויין בכתב האישום כי הנערים והילדה חסו במוסד מיוחד, וכן לא צויין כי סבלו מפיגור.

 

המעשה נחשף לאחר שאנשים אשר שכנו בחדרים סמוכים ושמעו את צעקותיה של הילדה, ופתחו את דלת החדר. שם מצאו את הנערים בזמן מעשה.  

 

הפרקליטות ביקשה להאריך את מעצרם עד תום ההליכים המשפטיים. בבקשת המעצר נכתב כי השניים הודו במעשים וכי הם מפלילים זה את זה. כן קיימת עדותה של האם ועדויות האנשים שדיווחו על המעשים למשטרה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ג'ו קוט
(אילוסטרציה)
צילום: ג'ו קוט
מומלצים