שתף קטע נבחר

שרון: אנחנו נערכים לבחירות

בכינוס מצומצם של פעילי ליכוד בקרית אונו תקף שרון בצורה חריפה את "התקשורת השמאלנית"

יו"ר הליכוד, אריאל שרון, הודיע אמש (יום ה') בפורום מצומצם של כ-50 פעילים מבקעת אונו, כי הליכוד מתחיל להיערך לבחירות.
שרון הודיע כי מטה הבחירות של התנועה יצא לדרך והמשרות המרכזיות כבר מאויישות : "אנחנו יוצאים מנקודת הנחה שמשאל עם אפשר לעשות תוך 60 יום, ובחירות בתוך 90 יום. לברק אין רוב בכנסת למשאל עם ולכן יש להיערך לבחירות בכל הכוח". שרון נשמע אופטימי - "לפי הסקרים יש לנו כבר 27 עד 28 מנדטים עוד לפני שיצאנו לפעילות, ולכן יש סיכוי טוב שנוכל להחליף את הממשלה".
עיקר דבריו של שרון התייחסו לפסגה בקמפ דיוויד, "כל הזמן מאיימים עלינו מה יקרה אם לא יהיה הסכם. גם אנשי צבא שותפים לאיומים האלה, וזה חמור בעיני. אנשי צבא צריכים לתת הערכות בפורומים המתאימים", אמר שרון. שרון הדגיש כי אם יוחלט בפסגה להעניק פיצוי לפליטים הפלסטינים, יש לפצות גם את היהודים שהגיעו ארצה מארצות ערב, השאירו את רכושם ועלו בחוסר כל. "זאת תהיה טעות אם הממשלה תודה באחריות לסבלם של הפליטים", אמר. שרון מתח ביקורת על התייחסותו של ברק לכנסת,"הוא מתייחס לכנסת בביטול, היא אינה חשובה בעיניו. מדבריו עולים סימנים מדאיגים ביותר של שלטון דיקטטורי".
הפעילים הדגישו את הצורך בחשיפה תקשורתית רחבה יותר לרעיונות התנועה, "מנכ"ל רשות השידור, אורי פורת, הוא מינוי שלנו", אמר שרון בחיוך, "אבל הוא שינה את טעמו לאט לאט, הערב רצינו לדבר על עניין ירושלים שעלה בפסגה, אבל הוא הודיע לנו שרק דרעי מעניין עכשיו, ומדובר פה עוד באיש שלנו! הוא ויו"ר רשות השידור, עוד מינוי שלנו, התרחקו מאיתנו בנטיותיהם הפוליטיות", מחה יו"ר הליכוד. ח"כ נעמי בלומנטל שנכחה אף היא בכנוס, חיקתה את שדרנית רשת ב', דליה יאירי, כשהיא מראיינת ברכות איש שמאל, ורודה מייד אחר כך באיש ימין.
"התקשורת שמאלנית!" אמרה בלומנטל, "כל היום ניסיתי לעלות לשידור ולספר שעמי איילון, המועמד לראשות המוסד, חתם על מכתב איחולים וברכות לראש הממשלה על נסיעתו לקמפ דיוויד. ניסיתי גם לדבר על כך שנאוה ברק מצטרפת עכשיו לנסיעה, ולהזכיר מה אמרו על שרה נתניהו כשהיא הצטרפה לביבי, אך איש לא מאפשר לנו לדבר".

לפנייה לכתב/ת
דודו פריד
שרון בכינוס הפעילים
דודו פריד
מומלצים