שתף קטע נבחר

שי ודרור יושעו עד סוף השבוע

העלו לשיחת טלפון מפתיעה את א', המתלוננת נגד נשיא המדינה, אמרו את שמה הפרטי בשידור ולא טשטשו את קולה. מנכ"ל רדיו תל אביב: "השיחה נטולת השלכות מעשיות"

שי גולדשטיין ודרור רפאלי יושעו מתוכנית הערב ברדיו תל אביב עד סוף השבוע, בעקבות חשיפת שמה הפרטי של א', המתלוננת הטוענת כי נשיא המדינה משה קצב כפה עליה קיום יחסי מין. חשיפת השם התרחשה במהלך "שיחת טלפון מפתיעה" שערכו השניים למתלוננת, במהלכה העלו אותה לשידור לזמן קצר. כשא' הבינה כי היא בשידור חי ברדיו היא ניתקה את השיחה.

 

במכתב ששלחה הבוקר אילת מצגר, מ"מ מנכ"ל הרשות השנייה לשי בן-מאור, המנכ"ל הנכנס של התחנה, ציינה מצגר כי "מדובר בדברים חמורים אשר לא היה מקום לשדרם בתחנת רדיו, כל שכן כשהמדובר בסוגייה כל כך רגישה".

 

במכתב התשובה ששיגר בן-מאור הוא מציין כי שיחת הטלפון ארכה 18 שניות בלבד, במהלכה הזדהו המגישים בפני המתלוננת והודיעו לה כי היא בשידור, וכי במהלך השיחה אוזכר השם בטעות פעם אחת בלבד. "מדובר בשם נפוץ... והסבירות שהוא יגרום לזיהויה בציבור כמעט אפסי", כתב בן-מאור, "סביר הרבה יותר שצילומיה ותמונותיה המופיעות בערוצי החדשות ובעיתונים תוך טשטוש קל... יביא לחשיפת זהותה".

 

באשר לזיהוי קולה של המתלוננת הוסיף בן מאור כי עם תחילת הפרשה שידרה חברת החדשות של ערוץ 2 ראיון טלפוני מלא עם א', מבלי לטשטש את קולה או ליידע אותה על הקלטת השיחה. "למרות האמור לעיל אכן מדובר בטעות בתום לב", סיכם מנכ"ל התחנה, "אשר אף שהינה נטולת השלכות מעשיות יש למנוע טעויות דומות לה בעתיד... כחלק מכך החלטתי ש'תוכנית הערב' לא תשודר השבוע".

 

שיחות טלפון מפתיעות קודמות של הצמד שעוררו עליהם זעם במגזרים שונים היו שיחה שמוענה לראש ממשלת לבנון, פואד סניורה, ושיחה אחרת לסניף בורגר קינג בביירות.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שי ודרור. טעות אנוש
צילום: משה שי
לאתר ההטבות
מומלצים