שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  יחימוביץ': שהנשיא קצב לא יבקר בכיתות
  הנשיא קצב ורעייתו ביקרו הבוקר בבית ספר בגבעת שמואל. הח"כית יחימוביץ' לא אהבה את זה, לאור הפרשיות האחרונות: "לא ייתכן כי מי שנחקר במשטרה בחשד לעבירות מין יבוא במגע עם ילדים", היא אומרת ל-ynet

  יו"ר הוועדה לזכויות הילד, ח"כ שלי יחימוביץ' (עבודה), קוראת לנשיא, משה קצב, להימנע מלבקר בבתי ספר. לדבריה, "לא ייתכן כי מי שנחקר במשטרה בחשד לעבירות מין יבוא במגע עם ילדים. המסר העובר לנערות ולילדות הוא שעבירות מין הן דבר של מה בכך - וזהו מסר מסוכן". בבית הנשיא סירבו להתייחס לקריאה.

   

  הנשיא משה קצב ורעייתו גילה ליוו את נכדם הבכור לכיתה א' בבית הספר "מורשת מנחם בגין" בגבעת שמואל. את הנשיא ורעייתו ליווה ראש המועצה, זמיר בן ארי, וראשי מערכת החינוך במקום: "גילה ואני מאוד שמחים להשתתף איתכם בפתיחת שנת הלימודים. אנו מתרגשים כי הנכד שלנו מתחיל את כיתה א' וזו חגיגה למשפחה שלנו לראות את הנכד הבכור מתחיל ללמוד בבית הספר", אמר קצב.  


  הנשיא הבוקר בגבעת שמואל (צילום: אבי כהן)

   

  יחימוביץ' אמרה ל-ynet: "לא יכול להיות שאדם החשוד בעבירות מין יתנהג כאילו לא קרה דבר. הוא מתעקש לדבוק במושבו וגורם לכל המדינה מבוכה גדולה מאוד. הנשיא וסביבתו תוקפים בלי בושה את הנפגעת. הוא חייב לדעת שגם להתנהגות הבלתי מובנת שלו יש גבול".

   

  לדבריה, "הדבר האחרון שהייתי רוצה זה שהילדים שלי לדוגמה יקבלו בבית ספר את פניו של אדם שנחקר בעבירות מין. זה מסר מאוד שלילי לתלמידים, בעיקר לבנות. מסר נוסף שמועבר הוא שעבירות מין זה לא דבר נורא ושמי שמורם מעם ונושא תפקיד מכובד אפשר להקל ראש במעשיו, אלה המסרים שעוברים לתלמידים".

   

  תלמידי כיתות א' וב' קידמו את פניו של הנשיא ורעייתו בדגלים. התלמידה שירין רוזנברג קראה דברים לנשיא. עבור שירין זו הייתה סגירת מעגל, משום שלפני חמש וחצי שנים הגיע קצב לנחם את משפחתה כאשר אחיה אלירן נרצח בגיל 14 וחצי בפיגוע בתחנת הדלק אלפי מנשה.  

   

  לאחר הביקור בבית הספר מורשת בגין, עבר הנשיא לחטיבה הצעירה "יגאל אלון" לביקור בכיתה א' ואצל ילדי גן חובה שהגיעו בפעם הראשונה לבית ספר. 

   

  ח"כ יחימוביץ' נפגשה באחרונה עם המתלוננת א' וזו סיפרה לה על הדברים שעברה לכאורה בבית הנשיא, משה קצב. "ישבתי ושמעתי במשך כמה שעות עדות מפורטת על לכאורה מסכת של עבירות מין מהטרדה מינית עד לאונס", סיפרה בשעתו יחימוביץ' ל-ynet. פרקליטו של הנשיא, עו"ד ציון אמיר, הגיב בזעם על הדברים: "היא התנהגה כחוקרת, שופטת, תובעת ותליינית של הנשיא".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: דודי ועקנין
  יחימוביץ'. מסר מסוכן
  צילום: דודי ועקנין
  הנשיא ורעייתו בבית ספר
  צילום: אבי כהן
  מומלצים