שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  התגובה של סאבלימינל

  הראפר אילן שושנה (בבילון) הגיש תביעה נגד קובי שמעוני (סאבלימינל) בתביעה להפסקת שימוש בשיריו ופיצוי. סאבלימינל מכחיש: "אם יש ממש בטענותיו של שושנה, אז אני הוא זה שכתב והלחין את אלבומה האחרון של מדונה"

  "אם יש ממש בטענותיו של שושנה, אז אני הוא זה שכתב והלחין את אלבומה האחרון של מדונה" - כך אומר ל-ynet קובי שמעוני, הלוא הוא סאבלימינל, לאחר שהראפר אילן שושנה (בבילון) הגיש תביעה נגדו.

   

  שושנה ופרקליטו עו"ד גיל בר-זהר מבקשים מסאבלימינל ומחבריו בחברת התקליטים להפסיק לאלתר כל שימוש בשירים שכתב בבילון ולדווח להם על "כל הרווחים שהפיק סאבלימינל משיריו של שושנה". לטענתו של שושנה, שמעוני גנב שירים שכתב, הפיק בעזרתם רווחים ולא נתן לו את הגמול המגיע. עוד תובע שושנה משמעוני 300,000 שקל.

   

  כעת מגיעה תגובתו הרשמית של שמעוני לפרשה: "צר לנו שהתקשורת נופלת קורבן לספין שיווקי אופנתי ולא מבצעת את תפקידה כתקשורת חוקרת", כותבים ל-ynet סאבלימינל ועורך דינו עמיחי עורקבי, "כי אז היינו מגלים בנקל מי התובע, עברו ומהם מניעיו האמיתיים. ראוי להדגיש כי חברת 'הנהלתאקט' הינה חברת תקליטים ידועה ומוכרת, חברה בפדרציה הישראלית לתקליטים וקלטות, אשר פועלת ללא לאות לשמירת זכויותיהם של כל אמניה וכל אמן אחר עמה משתפת פעולה בארץ ובעולם. החברה לא הייתה מגיבה אילולי טענות חסרות השחר היו מתפרסמות בכל ערוץ תקשורת כאילו היה בהן שמץ אמת.

   

  "החברה דוחה מכל וכל את טענות שושנה בכתב התביעה ולדידה טענות שקריות, חסרות בסיס ומגוחכות אלה הינן תעלול שיווקי זול אשר נועד לקדם בדרך לא דרך את שושנה ב'קריירה' הכושלת שלו, תעלול שיתגלה במהרה כבר בדיון הראשון באמצעות הוכחות חותכות. תעוזתו וחוצפתו של שושנה גובלות בעזות מצח של ממש ובמקום בו היה עליו לנהוג כ'אבל וחפוי ראש' סבור הוא כי בעזרת כמה טענות שקריות וזעקות 'קוזק נגזל' יוכל לאיים ולעשוק את 'הנהלתאקט'. חב' הנהלתאקט תגיב באופן הברור והראוי בבית המשפט באמצעות יועצה המשפטי ולא תיגרר לקרבות שיכורים מעל דפי העיתון.

   

  "בקליפת אגוז נבהיר כי החברה פעלה וסייעה בכל כוחה לשושנה בהנחיה מקצועית, יעוץ, הפקה והעמידה לרשותו את שרותי הקלטה, עיבוד, מוסיקה, כתיבת מילים, יחסי ציבור וכיוב'. לתחנוניו של שושנה נתנה לו החברה במקרים מצומצמים ללוות את אמניה ואף זאת לזמן קצר עד שהקשר עימו הופסק באחת, נוכח הסתבכויותיו האין סופיות של שושנה והנזקים הרבים שגרם לחברה בעקבות כך". 

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: שי רוזנצוויג
  סאבלימינל. דוחה מכל וכל
  צילום: שי רוזנצוויג
  לאתר ההטבות
  מומלצים