שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  כך תהפוך לגומר סדרתי

  אצל הרוב המכריע של הגברים המולטי-אורגזמה עוברת דרך המזרח. תורות כגון הטנטרה והטאו מלמדות כיצד להפוך למולטי-אורגזמיים, כשהסוד הוא בהפרדת האורגזמה מהשפיכה. אם תשקיע זמן בתרגולים, תלמד לשלוט בגוף שלך ותוכל להגיע למקום המיוחל שבו תפריד בין השתיים. האורגזמה מתבטאת בגלים של עונג רגשי ופיזי ומלווה בהתכווצויות שרירים בלתי רצוניות. השפיכה היא תהליך פיזיולוגי לגמרי, המתרחש כאשר עוברים סף פיזיולוגי מסוים. מאחורי הסף הזה, הקרוי "נקודת האל-חזור" של הגירוי, הערמונית מתכווצת ונוזלי הזרע ניגרים אל העולם החיצון. לפני שנצלול לעקרונות הבסיסיים נציין רק שגם במקרה שלך מומלץ להמשיך את הדרך באמצעות סדנאות וספרים

  זהה את נקודת האל-חזור: אם אתה חפץ בריבוי אורגזמות, תהיה חייב ללמוד כיצד מרגישה נקודת האל-חזור, ובאיזה שלב תצטרך לעצור כדי שלא לחצות אותה. גם אתה צריך להתחיל את מסע האימונים בגפך, אולם ללא סרטים פורנוגרפיים או אתרי סקס. כדי להתרכז בתחושות של הגוף, תיאלץ להשקיע בעצמך מעט זמן איכות.

   

  נשום עמוק: בזמן הגירוי המיני הנשימות הופכות למהירות ורדודות, דווקא נשימות עמוקות ואיטיות יעכבו את השפיכה.

   

  חזק את שרירי האגן: בדרך להשגת המטרה תצטרך לחזק את שרירי האגן, אלה הקרויים שרירי "החיק והעוקץ", העוברים מעצם החיק הקדמית, לעוקץ הזנב. כשאלה יהיו חזקים מספיק, תוכל לעצור בעזרתם את הגמירה.

   

  שיטות נוספות: דרכים נוספות לעיכוב הגמירה כוללות משיכה של האשכים והרחקתם מהגוף. גם לחיצה על בסיס הפין או על קצהו, עם בוהן ואצבעות, תעכב את השפיכה.

   

  ספרים שיעזרו לך: את השיטות המדויקות ואת הדרך המלאה לביצוען תמצא בספרים כמו "הגבר הרב-אורגזמתי" או "הזוג הרב-אורגזמי", שניהם של מנטאק צ'יאה, ממורי הטאואיזם הגדולים בעולם. שניהם יצאו לאור בהוצאת מרכז הטאו הישראלי ונמכרים בכל חנויות הספרים.

   

  סדנאות: סדנאות טאו תוכל למצוא באתר , ועל טנטרה תוכל ללמוד כאן. מלבד זאת, האינטרנט מציע שלל אתרים, מאמרים וסדנאות בנושא.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ד"ר רק שאלה
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים