שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  הליקון לא רוצים את ג'קו

  לאחר שאמר על רמי קליינשטיין החתום בהליקון כי הוא "מהאנשים שגורמים לך להקיא", החליטו בחברה שלא לשתף פעולה עם הכוכב הנולד. מהפקת התוכנית נמסר: "צר לנו שהחברה שהייתה אמורה לתמוך בכישרונו ולהיות לצדו גם ברגעים קשים לקחה החלטה כזו"

  סאגת ג'קו אייזנברג נמשכת: בעקבות התבטאויותיו של אייזנברג במוסף "7 לילות" של "ידיעות אחרונות" החליטה חברת הליקון שלא לשתף פעולה עם הכוכב הנולד. לאחר שפיני בדש וראשי עיריות החרימו את אייזנברג בגלל אמירותיו על צה"ל, ל-ynet נודע כי בהליקון החליטו להפסיק את ההתקשרות עם אייזנברג בעקבות הדברים שאמר על רמי קליינשטיין, החתום בחברה שנים רבות ונחשב לאחד ממייצגיה הבולטים. עוד נודע כי הייתה זו החלטה של החברה ללא מעורבותו של קליינשטיין, וזאת למרות ההבטחה להוציא אלבום לזוכה. 

   

  בכתבה שהתפרסמה בסוף השבוע האחרון אמר אייזנברג ש"רמי קליינשטיין זה מהאנשים האלה שגורמים לך להקיא. 'תפוחים ותמרים' זה להקיא, והשיר שהוא הוציא, שהוא עושה פתאום באמצע ראפ, בא לי להוריד לו שתי סטירות. זה נורא איום".

   

  המנכ"לים המשותפים של חברת הליקון, איציק אלשיך ורוני בראון, מסרו בתגובה: "עקב התבטאויותיו והשתלחותו של אייזנברג באמני חברת הליקון ובראשם רמי קלינשטיין, אמן פורה ורב פעלים בתחום המוסיקה והעשייה החברתית, המהווה את אחת מאבני היסוד של הליקון - מודיעה החברה כי לא תצרף את ג'קו לשורת אמניה. הליקון מכבדת ומכירה בזכות כל אדם להביע טעם ודעה, אולם מאמינה בחובת התבטאות והתנהגות תרבותית, ערכית, סובלנית ונטולת אלימות, המכבדת את הזולת ורגשותיו".

   

  מהפקת "כוכב נולד" נמסר: "אנחנו מצרים על החלטת החברה. ג'קו התנצל בפומבי על התבטאויותיו ונקלע בעקבות כך למשבר. צר לנו שהחברה שהייתה אמורה לתמוך בכישרונו ולהיות לצדו גם ברגעים קשים לקחה החלטה כזו".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים