שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  איך לזהות מעריץ ביישן

  אני לא רוצה להפחיד אותך, אבל יכול להיות שגם עכשיו כשאת יושבת לך בקפטריה, במשרד או בכל מקום אחר - מישהו מסתכל עלייך ומת לעשות את הצעד. אל דאגה, הוא לעולם לא יעשה אותו. גם אם לא קרא את "איך להבטיח שלא תתחיל עם נערת חלומותיך", יותר מסביר שהצעד הזה הוא גדול בשבילו כמעט כמו הצעד הראשון של ניל אמסטרונג על הירח

  זה קרה לכולנו. כן, גם לך, אתה עם הג'ל המרוח על השיער שבטוח שלך זה לא קרה. גם לך זה קרה, הרגע בו הגיעה נערת חלומותיך, זו שכל השירים נכתבים עליה, שמיטב המנגינות מולחנות בגללה ועלילות רומנים שזורות סביבה - "האחת". זו שפספסת כי לא התחלת איתה.

   

  לא יודע למה זה, תמיד "האחדות" נמצאות קרוב אלינו, אבל אף פעם הן לא מספיק קרובות. בבית הספר היא תמיד תהיה תלמידה בשכבה אחת מתחתיך, בצבא הפקידה הפלוגתית של הפלוגה השנייה, באוניברסיטה באותו חוג אך לעולם לא באותם קורסים ולבסוף - בעבודה, כאחד מחוקי מרפי הבלתי רשמיים, העובדת החדשה שהתקבלה דווקא למחלקה המקבילה. תמיד קרובה, אך כל כך רחוקה. כזו שלהגיד לה שלום זה בעצם צעד וחצי בלהתחיל איתה. והיום, כשפופולרי כל כך לפרסם מדריכי "כיצד להתחיל עם בחורה" בחרתי להציג מדריך האלטרנטיבי: "איך להבטיח שלא תתחיל עם נערת חלומותיך":

   

  1. תהיה עצמך - חסר ביטחון כתמיד.

   

  2. חשב הסתברות - מה הסיכוי שדווקא אותך היא תבחר? כלל חשבונאי ידוע: ההסתברות תמיד תהיה קרובה ל-0 (ויש יגידו ל-0 המוחלט).

   

  3. לבחורות כאלה יש תמיד חבר - בדרך כלל אישיותו תשקף את כל מה שאתה סולד בבני אדם.

   

  4. שמע בכל הזדמנות את "16 מלאו לנער" של גבי שושן (אם אתה חובב אריק איינשטיין תקשיב דווקא ל"בדרך לגמנסיה" זה יעשה את העבודה לא פחות טוב, אם לא יותר).

   

  5. מקם את עצמך בליגה אליה אתה משתייך מבחינת המראה - היא בליגת העל, אתה אולי תעלה בסוף השנה לליגה הארצית.

   

  6. סנן סיפורים של חברים מהסוג של "איך שראיתי אותה ידעתי שאתחתן איתה" - מספיק להסתכל על איך שהאשה שלהם נראית כדי לא להתפעל מדחיפת המוטיבציה הזו.

   

  7. התעלם מספרים ומדריכים ל"כיצד להתחיל עם בחורה" - גם אם הם שווים משהו, לך הם כבר לא יעזרו.

   

  8. תאמין בגורל - הגורל שלך הוא להתאהב באלה שלא תוכל לקבל.

   

  9. "יש הרבה דגים בים" - לך יועדו אלה שגדלו בקישון. שקול היטב מעבר למפרץ חיפה.

   

  10. אם בכל זאת בחרת להתחיל איתה - אתר מראש את מקום המילוט אליו תוכל לברוח כשהיא תגיד "לא".

   

  למשתמשים במדריך הצלחה בדוקה מובטחת! (ידע אישי חינם).

   

  פנייה לבנות: דווקא אלה שלא מתחילים איתכן היו יכולים להיות "האחד" שלכן, אם רק הייתן יודעות לזהות אותם. הם אמנם קצת חסרי ביטחון בהתחלה, אבל בדרך כלל הם גם החמודים והטובים באמת. בשבילכן כתבתי את המדריך: "איך תזהי את זה שלעולם לא יתחיל איתך". שלי (שם לא בדוי) "האחת" הלא מושגת שלי - המדריך הזה בשבילך.

   

  איך תזהי את זה שלעולם לא יתחיל איתך:

  זה קרה גם לך! את אולי לא יודעת, אבל כמעט בטוח שגם לך היה אחד שתמיד רצה אך לעולם לא עשה את הצעד והתחיל איתך. אני לא רוצה להפחיד אותך, אבל יכול להיות שגם עכשיו כשאת יושבת לך בקפטריה, במשרד או בכל מקום אחר - מישהו מסתכל עלייך ומת לעשות את הצעד. אין לך מה לחשוש, הוא לעולם לא יעשה אותו. גם אם הוא לא קרא את המדריך: "איך להבטיח שלא תתחיל עם נערת חלומותיך", יותר מסביר שהצעד הזה הוא גדול בשבילו כמעט כמו הצעד הראשון של ניל אמסטרונג על הירח.

   

  את תופתעי, הוא יכול להיות אפילו לטעמך, ואפילו יותר מזה. אך את זה לא תדעי לעולם אם לא תצליחי לזהותו בין שלל מעריצייך הידועים. במיוחד בשביל זה כתבתי עבורך את המדריך: "איך תזהי את זה שלעולם לא יתחיל איתך":

   

  1. התעלמי מכל אלה שמתחילים איתך - סביר להניח שהם כל כך בעלי ביטחון עצמי שכל מה שהם רוצים זה רק לשכב איתך. לחילופין, וזה במקרה הרע, הם עברו שטיפת מוח בקורס "כיצד להתחיל עם בחורות", ואת כרגע בתרגול מספר 7.

   

  2. התחילי את החיפוש במקומות המקבילים למקום השהייה הקבוע שלך - אם את לומדת בקורס א', תמיד חפשי אותו בקורס ב', אם את עובדת במחלקה א' הוא לעולם יהיה במחלקה ב' וכן הלאה. את יודעת, ככה זה עובד.

   

  3. ספרי לכמה שיותר אנשים שאין לך חבר - גם במעגלים הרחוקים. סביר להניח שלמעריצך האלמוני יש קשר עם אחד מאלה, וכשהוא ישמע שאין לך חבר הוא יגדיל את השהות שלו בסביבתך.

   

  4. הציבי מראות נסתרות בסביבתך - המעריץ לעולם יסתכל עלייך כשעיניך מופנות למקום אחר.

   

  5. אם זיהית מבט - הפני את עינייך ישירות לעיניו של החשוד. אם הפנה את מבטו מיד, סמני אותו כחשוד פוטנציאלי.

   

  6. בחרי חברה קרובה שאיננה מוכרת בסביבת שהייתך - ושלחי אותה למחלקות המקבילות לשלך. הנחי אותה לשאול אם מישהו מכיר בחורה בשם שלך. סביר להניח שהמעריץ האלמוני יידע להגיד את שמך, שם משפחתך, תאריך הלידה שלך, שמה של אמך, מה את עושה, באיזה משמרות את עובדת ועוד מידע שבכלל לא האמנת שמישהו יודע עלייך.

   

  7. פרסמי את האימייל שלך או המסנג'ר במקום שברור לך שכולם ייראו (את יכולה להקצות אימייל מיוחד בשביל זה). המעריץ שלך יראה בכך מסר מאלוהים לפנות אלייך. אחרי השיחה השלישית שלכם יתברר לך "פתאום" שאתם לומדים / עובדים באותו מקום.

   

  8. אם זיהית את המעריץ והוא התברר לך כמכוער, גס ושפל - הכריזי בקול שיש לך חבר. הוא ייעלם במהרה.

   

  9. זיהית את המעריץ והוא מוצא חן בעינייך - שלחי עוד היום את החברה שלך לומר לו שאת בעניין. את צעקת האושר תוכלי לשמוע עד למקום מושבך.

   

  10. אם כבר התחיל איתך המעריץ האלמוני, בדרך כלל בגמגום ובחוסר ביטחון מוחלט - לעולם, אבל לעולם, אל תגידי "לא".

   

  למשתמשות במדריך מובטחת הצלחה של 100%.

   

  • לחברות של שלי באשר הן: שלחו לה את הקישור למדריך, אולי היא תמצא את האחד שלה - אותי!

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ויז'ואל/פוטוס
  תהיה עצמך - חסר ביטחון כתמיד
  צילום: ויז'ואל/פוטוס
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים