שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  חודש אופנה ב"קשת"

  ומה זה כולל בעצם, כל החודש הזה? כמו תמיד, סדרת ריאליטי וטקס. במסגרת תחרות "פרסי האופנה" ייבחר הכוכב הבא ובטקס פרסי האופנה ייבחרו מי שכבר עשו את זה

  חודש אוקטובר יהפוך לחודש המוקדש לאופנה בשידורי "קשת" (ערוץ 2). במהלך החודש ישודרו תוכניות הקשורות לעולם האופנה הישראלי, וביניהן ייערך גם טקס פרסי האופנה ב-27 באוקטובר.

   

  ב-7 באוקטובר תעלה לאוויר סדרת הריאליטי "פרסי האופנה" ובה יתחרו שישה צעירים על המקום הראשון. המעצבים הצעירים שנבחרו הם מיה נגרי, רונן פרג', ברי מאייר, פראו בלאו, דנה אשכנזי וקרן נפתלי. בנוסף, כל המתמודדים בסדרה יעזרו ב"מוזות" בדמות דוגמניות שישמשו להם השראה. בין המשתתפות: רנא ראסלן, מיכל אמדורסקי, מיכל זוארץ, אליענה בקייר, איגי וקסמן ונטלי עטייה. כמו בכל תוכנית ריאליטי, גם פה גייסו צוות שופטים והפעם נראה את גדעון אוברזון, טובל'ה, אלימור זילברמן וגיל ריבה. הזוכה בסדרה יוכרז בטקס פרסי האופנה.

   

  בטקס גם ייבחרו את המתלבש והמתלבשת של השנה. בחירת המועמדים והזוכים בכל הקטגוריות תעשה על ידי  400 נציגים מטעם חברות אופנה, נציגי תקשורת, סוכנויות וצלמים. בטקס יוענק פרס מפעל חיים ללאה גוטליב, מייסדת חברת "גוטקס".

   

  תוכנית נוספת שתשתלב בחודש אוקטובר היא "המהפך", שתחזור בעונה חדשה מדי יום שישי ושבת. גם הפעם תגיש אורנה דץ את התוכנית ובעונה הזו הסטייליסטית ליאת אשורי תשמש בתור המייעצת לזוגות, ותחליף את סנדרה רינגלר שעשתה זאת בעונה הקודמת.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  בר-זוהר. תנחה
  צילום: תומריקו
  לאתר ההטבות
  מומלצים