שתף קטע נבחר

מרושתים: בלוג קבוצתי חדש

לראשונה בארץ: עשרות אנשים בולטים מעולם המשפט, ההיי טק, המשחקים והאקדמיה כותבים על טכנולוגיה ביומן רשת קבוצתי כאן ב-ynet

"מרושתים" הוא בלוג חדש, המושק היום (ד') במסגרת ערוץ המחשבים. יומן הרשת החדש יעסוק בנקודות ההשקה בין טכנולוגיה לתרבות, לחברה, למשפט, למשחקים, למדע, להיי טק ועוד.

 

בניגוד לפורמט הבלוג האישי, הנכתב על ידי כותב אחד, "מרושתים" הוא בלוג קבוצתי, הפועל במתכונת דומה ל-Huffingtonpost האמריקני.  

 

יומן הרשת הקבוצתי יתבסס על קטעים שיכתבו כותבים נבחרים, אישים בולטים מעולם האקדמיה, המשפט, הפוליטיקה, החינוך וההיי טק. הם יכתבו על עניינים שעל סדר היום, פרשנות ודעות בתחומים הקרובים לנושאי עיסוקם. 

 

המטרה היא להעשיר את האינטרנט הישראלי בתכנים איכותיים ולהפרות את הדיון הציבורי הבינתחומי בתחומי הטכנולוגיה.

  

בבלוג מתפרסמת רשימה חלקית בלבד של משתתפי הבלוג, שנבחרו על ידי מערכת ערוץ המחשבים. השתדלנו לאזן בבחירה בין אנשים מתחומים שונים. גם רשימה זו אינה צפויה להיות סופית ותתעדכן מעת לעת. בימים ובחודשים הקרובים יתווספו לה עשרות כותבים נוספים.

 

כדאי לשמור את הקישור לבלוג במועדפים ולבקר בו לעתים קרובות כדי לקרוא את העדכונים החדשים. בזמן הקרוב נשיק גם עדכון RSS ל"מרושתים" שיאפשר לעקוב אחר העדכונים גם באמצעות תוכנות RSS ושירותי תוכן בהתאמה אישית. "מקושרים" מתווסף לבלוג "קטעי קישור" בערוץ המחשבים, אשר ממשיך להיות פתוח למשלוח קטעים של כלל הגולשים.

 

לחצו כאן לבלוג החדש "מרושתים".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים