שתף קטע נבחר

המתלוננת נגד רמון מוסרת עדות בבית המשפט

ה', הצעירה ששבה מחו"ל מעידה נגד שר המשפטים לשעבר בדלתיים סגורות. רמון נאשם כי ביצע בה מעשה מגונה כאשר ביקשה להצטלם עימו

בבית משפט השלום בתל אביב החל הבוקר (ג') שלב ההוכחות במשפטו של שר המשפטים לשעבר, חיים רמון. השר לשעבר הגיע לבית המשפט ב-11:30 והוא שומע את דבריה של ה', המתלוננת נגדו, שחזרה לפני מספר ימים מחו"ל כדי למסור את עדותה. הדיון מתקיים בדלתיים סגורות. מחוץ לאולם סירב רמון להתייחס לשאלות העיתונאים בפרשה וציין: "אני לא אומר מילה".

 

רמון נאשם בביצוע מעשה מגונה בה', אשר עבדה בלשכת ראש הממשלה. הצעירה שהתלוננה, עבדה עד לאחרונה בתפקיד באחד ממשרדי הממשלה האחרים. היא טענה בתלונתה במשטרה שהאירוע קרה כאשר ביקשה להצטלם למזכרת עם השר רמון, לרגל סיום עבודתה במשרד.

  

אחרי שהצטלמו ונשארו לבד בחדר, טענה הצעירה כי רמון ניסה לנשקה באופן אגרסיבי ואף החדיר את לשונו לפיה. לדבריה, לא התנגדה לו בכוח שכן "לא ידעתי מה לעשות עם עצמי". מאוחר יותר, לדבריה, נתקפה ה' בבכי ממושך שבו הבחינו גם עמיתותיה - ולאחר מכן סיפרה לאחראית הישירה עליה את שאירע. האחראית היא שהגישה את התלונה במשטרה. רמון טען מנגד כי הצעירה היא שניסתה ליזום עמו יחסים רומנטיים ונתנה לו את מספר הטלפון שלה. 

 

חוקרי המשטרה ערכו עימות בוידיאו בין רמון לבין המתלוננת. לצורך העימות אף יצאו חוקרי המשטרה מישראל לחו"ל. על עריכת העימות הוחלט לאחר שבמשטרה העריכו כי יש די ראיות כדי להגיש כתב אישום נגד שר המשפטים. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ניב קלדרון
רמון הבוקר בבית המשפט
צילום: ניב קלדרון
צילום: ניב קלדרון
ה' בצאתה מבית המשפט
צילום: ניב קלדרון
מומלצים