שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  חשד: שוטרים עשו "שמיכה" לחברם ופצעו אותו
  מבוכה בבית הספר לשוטרים בצפון. יותר מעשרה שוטרים התנפלו על שוטר אחר ותקפו אותו באכזריות. הרקע לאירוע: ויכוח בין השוטר המותקף לאחד התוקפים על צפייה בטלוויזיה

  בית ספר לשוטרים מכים: ויכוח על צפייה בטלוויזיה בין שני שוטרים ששהו בקורס סיור בבית ספר לשוטרים בשפרעם הוביל לתקיפה אכזרית. אחד השוטרים, שהחליט שלא לוותר לחברו, גייס כעשרה מחבריו ויחד איתם תקף באכזריות את "יריבו" עד שנזקק לטיפול רפואי.

   

  בבית הספר לשוטרים מלמדים את השוטרים לסייע לחבריהם בעת יציאה לפעולה, אך ספק רב אם המורים התכוונו לסיוע שהעניקו מספר שוטרים בבית הספר לחבר שלהם, שהתנפל על השוטר עמו התווכח.

   

  ממידע שהגיע ל-ynet עלה כי בתחילת השבוע התגלע ויכוח בין שני שוטרים הנמצאים בקורס בבית הספר בנוגע לאיזה ערוץ לצפות. עד מהרה התלהט הוויכוח, בין השניים הוחלפו קללות והם היו על סף תגרה. בסופו של דבר, על פני השטח נרגעו הרוחות. אלא שאצל אחד הניצים, הזעם המשיך לבעור. השוטר החליט לנקום ומאוחר יותר אסף כעשרה שוטרים נוספים הלומדים איתו בקורס והחליט "לסגור חשבון" עם השוטר יריבו.

   

  לאחר שווידאו שאנשי הסגל לא באזור, התנפלה חבורת השוטרים על השוטר והחלה לחבוט בו ללא רחם. צעקותיו לא עזרו והשוטרים גרמו לו לחבלות של ממש. "בצבא קוראים לזה 'שמיכה'", אמר גורם במשטרה. "הם פוצצו אותו במכות".

   

  אנשי סגל בית הספר הופתעו מכך שאחד החניכים שלהם פונה לבית החולים, ערכו בירור בנושא ואז התגלו להם הסיבות

  שבגינן הוא אושפז. נוכח חומרת הדברים, הועבר הנושא לטיפולה של מח"ש, שפשטה על בית הספר וחקרה את כל המעורבים בפרשה

   

  מהמטה הארצי של המשטרה נמסר בתגובה: "ברגע שהמקרה נודע לנו, העברנו אותו לטיפול מח"ש". ממח"ש נמסר בתגובה: "אכן נפתחה חקירה בגין מקרה אלימות רב משתתפים".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים