שתף קטע נבחר

הפרדה נאורה - מדינה טהורה

את השמאלנים נעביר לגולן, את ההומואים - לחמאס, הרוסים יסתדרו מול לבנון. תאמינו לשר, החלוקה תעשה רק טוב

אמר השר למלחמה בסכנת הגרעין המזרח-תיכוני: חייבים, חייבים להפריד בינינו לבין החרדים בארץ הזאת. הסכנה הדמוגרפית גוברת, הם יולדים כמו שפנים, ועוד מעט תצוץ לנו כאן מדינת הלכה שחורה כמו איראן. אני מציע, באופן הוגן והומאני, פשוט להפריד: את החרדים נעביר לדרום המדינה, איפשהו באזור כביש הערבה, יחד עם הבדואים. הם יסתדרו טוב זה עם זה, יוכלו לפתח ביחד קומבינות ולסחוט קצבאות ילדים. נראה אותם מחזיקים שם בחום, עם הקפוטות... ואת האנשים החופשיים, כמונו, נשאיר כאן, ונשים באמצע גדר דקורטיבית מבטון, עם שליכטות. האמינו לי, חברות וחברים, החלוקה הזו תעשה רק טוב לכולנו. וגם להם. שישתזפו קצת, מה רע?

 

אמר השר לענייני השתלטות גלובלית על הטרור: אין ברירה, חייבים כבר לטפל בסיוט הזה שנקרא העלייה מרוסיה. חברים, הרוסים חייבים לזוז. זה נכון שפה ושם נפלטת להם איזו אנה ארונוב כזאת, שבאמת חבל על הזמן. אבל תודו שרובם הגדול מעצבנים, לובשים טרנינגים מיושנים ומתעקשים לדבר ברוסית, שהיא ללא ספק שפה של זונות וסרסורים. אני לא רוצה שרוסים יסתובבו ליד הילדים שלנו בבתי-הספר, וגם לא יברברו לנו בשכל במקומות העבודה ובחנויות. הפתרון היחיד, לטעמי, הוא להעביר אותם לאי מלאכותי שנקים מול ראש הנקרה. אני מניח שנוכל לשים עליו משהו כמו מיליון, מיליון ורבע. שיצטופפו, כמו שהיו רגילים בברית-המועצות. למה דווקא ראש הנקרה? ככה, אם הם יעצבנו אותנו יותר מדי, נוכל להביא את חיל הים שיגרור אותם כמה קילומטרים מול לבנון. ואז נראה אותם גיבורים ומקשקשים ברוסית, טפויומט.

 

אמר השר לענייני התגוננות פסיבית מאיומי טרור ביולוגי אקטיבי: חייבים להכיר בכך שהבעיה הגדולה שלנו היא השמאלנים. סכינים חלודות בגב האומה הגאה. שמעתם את הנאום של גרוסמן, הזאב בעור כבש הזה? שלום עם הפלסטינים הוא רוצה... כמה פיגועים וטרור עוד נחטוף על הראש בגלל הגישה התבוסתנית הזאת, עד שנבין שאין פתרון אחר חוץ מהפרדה? הרי הבעיה היא בכלל לא הערבים, אלא מורך הלב הזה שיוצא מתוכנו. מיץ האומללות הזה שהשמאלנים משווקים בבקבוקים כדי לסמא את עיני ילדינו הטהורים. אני מציע להעמיס את כל הטינופות השמאלניות על משאיות, תיק יד לבנאדם, ולהעביר אותם בזריזות לרמת הגולן. נקים שם מחנות ענק לחינוך מחדש וניתן להם צ'אנס להשתפר ולחזור אלינו. ככה נרוויח שני דברים: גם ניפטר מהם עד שיבינו את טעותם, וגם נאכלס את הרמה ולא ניתן אותה לעולם לשמגג ההוא עם השפם, אסד. ובא לציון גואל.

 

אמר השר לנושאי תרחישי מלחמה קולוסאלים: הבעיה היא בכלל ההומואים. כמה רעש וצלצולים על המצעד המזורגג הזה! מה הם רוצים מחיינו, חובבי הנצנצים והאגזוז האלה? וזה לא ייגמר כאן. מחזיקים ידיים בתל-אביב, מתנשקים בחיפה, צועדים בירושלים... זו לא אהבה, זו סטייה מהטבע, מהשכל, מהחיים הנורמליים. חייבים לפיכך לנקוט בצעד דרסטי: כדי להציל את ילדינו, אין מניעה מהעברת ההומואים וכל יתר הסוטים עם השמות המשונים (טרנסג'נדר? השם ירחם!) רחוק ככל האפשר, אולי לרשות הפלסטינית. זהו, שיישבו להם עם הפלסטינים וילמדו אותם להיות הומואים. אולי ככה נצליח להוריד את הילודה המשתוללת שלהם. ומי יודע, אם כל החמאס יהיו הומואים, נוכל לכסח להם את התחת בקלות. ומה אם הפלסטינים לא ירצו אותם? אז מה, אנחנו רוצים? נוריד להם כמה פגזים על הראש, שיירגעו. תשיגו לי את התותחנים.

 

סיכם השר לענייני תיאום אסטרטגי בין המשרדים: נו, אז אפשר לסגור את הישיבה אם יש הסכמה, יַה? זאת אומרת, דא.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים