שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  עסקת טיעון: בריסקר הודה בתקיפת אשתו
  הגארד של מכבי תל אביב הודה בתקיפה בנסיבות מחמירות. תסקיר של שירות המבחן יקבע את סוג הענישה

  מרק בריסקר, הגארד של מכבי תל אביב, הודה היום במסגרת עסקת טיעון בתקיפה בנסיבות מחמירות של אשתו. בכתב האישום המקורי שהוגש נגד בריסקר, נטען כי בחודש אוגוסט הוא תקף את אשתו בביתם, היכה אותה בפניה ודחף אותה על הרצפה. כתוצאה מהתקיפה נגרם לאשתו דימום ונפיחות מעל אפה.
  משפטו של בריסקר בן ה-30 נדחה מספר פעמים בעבר. בפעם הראשונה הוא נדחה עקב שהייתו של השחקן בחו"ל במשחק עם קבוצתו. בפעם השניה נדחה הדיון, בתיאום עם התביעה, על מנת לקבל המלצה מגורם המטפל בבני הזוג. בפעם האחרונה נדחה המשפט בשל דברי סנגורו של בריסקר, כי בני הזוג נפרדו וכי ברצונו להגיש בקשה לעיכוב ההליכים.
  בדיון, שהתקיים היום בבית משפט השלום בכפר סבא, הציגו הצדדים, כאמור, עיסקת טיעון לפיה ימחקו מכתב האישום החבלות, והמינוח 'הכה אותה' ישונה ל'דחף אותה בפניה והפילה לרצפה'. כן סוכם כי סעיף העבירה יהיה תקיפה בנסיבות מחמירות. בריסקר מצידו יודה בכתב האישום המתוקן ויישלח לקבלת תסקיר שירות המבחן, שיקבע את סוג הענישה.
  במהלך הדיון, טענה התביעה כי היא הגיעה להסדר לאחר שיחה ממושכת עם המותקפת. בתחילה דרשה התביעה להעמיד את בריסקר לדין, אך היא שינתה את עמדתה, לאחר שהליכי הגירושין הופסקו והשניים חזרו לגור בצוותא.
  בעקבות עסקת הטיעון, הורתה השופטת ניצה מיימון-שעשוע לשירות המבחן להגיש תסקיר בו תיבדק מערכת היחסים בין בני הזוג ותגובש המלצה להרשעה.
  מרק בריסקר סירב בתום הדיון בבית המשפט למסור תגובה: "יש החלטה, אני לא מוכן לדבר על הדיון בבית המשפט".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ארכיון ידיעות אחרונות
  בריסקר. הודה בתקיפת אשתו
  ארכיון ידיעות אחרונות
  מומלצים