שתף קטע נבחר

נחקר "המהרישי" שהפיל את רזי ברקאי

שני הצעירים, שבעקבות התחזותם למהרישי שודרה בגל"צ ידיעה לפיה סלי מרידור מוותר על תפקיד השגריר בוושינגטון, הביעו בחקירתם צער על המקרה

סאגת המהרישי בגלי צה"ל עומדת בפני סיום: השבוע נחקרו במפלג ההונאה של משטרת מחוז תל אביב שני חשודים שמתחו את רזי ברקאי ואת צוות ההפקה של גלי צה"ל, וטענו כי "המהרישי" הורה לסלי מרידור לא לקבל את תפקיד השגריר בוושינגטון.

 

לפני כחודש דווח בתוכניתו של רזי ברקאי "מה בוער" כי

סלי מרידור מוותר על מינויו לשגריר ישראל בוושינגטון, זאת לאחר שנועץ עם המהרישי יוגי. מקור הידיעה היה במידע כוזב שהגיע למערכת התוכנית מאדם שהחזיק במספר הטלפון הנייד הישן של מרידור.

 

בתלונה שהגיש מפקד גלי צה"ל, אבי בניהו, במפלג ההונאה התברר כי שני הצעירים, בשנות ה-30 לחייהם, שהכשילו את צוות ההפקה, אמרו להם תחילה כי ה-CNN רוצים ראיון ראשון איתם, אבל הם מוכנים להתראיין לברקאי אך ורק בפולנית. לטענת המשטרה, כעבור מספר דקות חזר צוות ההפקה אל השניים ואמר להם שרזי ברקאי אינו יודע לדבר פולנית. לבסוף הם התרצו והסכימו שברקאי יראיין אותם בעברית. בשלב מסוים ביקש צוות ההפקה לדבר עם מרידור על מנת לקבל אישור שזה אכן הוא, נאמר לו שכרגע מרידור עסוק בהחלפת גלגל במכוניתו.

 

מפלג ההונאה הצליח לעלות על עקבותיהם של השניים והם זומנו לחקירה. בחקירה שנערכה שלשום (ג') טענו כי אמרו לצוות ההפקה מספר פעמים שמדובר בטעות במספר. רק לאחר שהמשיכו להתקשר אליהם החליטו להתחזות, ומאחר שצוות ההפקה האמין להם המשיכו בתרגיל, אך לא האמינו שזה יגיע עד לשידור. עוד אמרו השניים כי הם מצטערים על כל מה שקרה.

 

בתום החקירה שוחררו השניים לבתיהם ובמשטרה מחפשים כעת סעיף בחוק שיאפשר את העמדתם לדין. כרגע כתב האישום נראה רחוק מתמיד.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ברקאי. לא האמינו שיגיע לשידור
לאתר ההטבות
מומלצים