שתף קטע נבחר

עכשיו ג'ני

הדוגמנית הבינלאומית ג'ני צ'רוואני, מאחורי הקלעים של צילומי השער שלנו, ועל היחסים עם רוני מאנה, האיש של מלכות היופי

 
 
בגיל 25 ג'ני צ'רוואני סוגרת עשור עגול של דוגמנות. השנה האחרונה הייתה טובה אליה: הקריירה שלה תפסה תאוצה ולפחות פעמיים בחודש היא מגיחה לצילומים באירופה. היא עלתה לארץ מקזחסטן בגיל תשע. משפחתה גרה באשדוד. בגיל 14 הוכתרה ל"מיס אשדוד" וכבר באותה שנה נסעה לעבוד במילאנו. אחר-כך הגיעה למקום השלישי בתחרות "תגלית השנה" (לינור אברג'יל זכתה במקום השני, ודיאנה נורמן שנעלמה בינתיים קטפה את הבכורה) ושנתיים אחרי, בשנת 99' היא זכתה בתואר "נערת ישראל" (מקום שני אחרי מלכת היופי רנא ראסלן). גם בתחום הרומנטי יש לה פריחה ומאז חודש יולי היא בת זוגו של איש עסקי הנדל"ן, רוני מאנה, שהפך לצמוד הקבוע של מלכות היופי לדורותיהן. 
 

האיש שהפך למזון מלכות

הרומן של רוני מאנה עם מלכות היופי החל בשנת 83', כשפגש את שמעונה הולנדר שמיניסטית מתל אביב, מלכת היופי של ישראל אותה שנה. הקשר לא האריך ימים. מאנה, אז צעיר נאה ושרמנטי, איש עסקים בשנות העשרים המוקדמות שלו, דילג על שנתון 84' (אולי כי ספיר קופמן זוכת אותה שנה הייתה צמודה אז ליוני עובד, היום בעלה של שרון דוראני), אבל בשנת 85' הוא פגש את הילה קלמן הירושלמית, 19, חיילת בחיל האוויר, וגם הפעם הקשר לא זכה לאריכות ימים.

 

בשנת 87' הוא ניהל רומן עם מלכת היופי של אותה שנה ימית נוי שמיניסטית בת 17 וחצי, שחיינית מצטיינת שהשתתפה באליפות הארץ בשחייה לנוער. הקשר הזה נראה בתחילה מבטיח אבל אחרי כשנה הם נפרדו ומאנה כבר זכה לכינוי "מזון מלכות". בשנת 89', נאמן לבחורות ספורטיביות הוא החל לצאת עם ניקול הלפרין, חיילת בחיל התחזוקה וחברה בנבחרת ישראל בכדורעף. הרומן הזה לבלב ובשנת 90' הוביל לחתונת ענק בגן אורנים בתל-אביב. השניים דיווחו על חיי אושר ועושר עם שני ילדיהם, יולי וסער, אבל 13 שנה אחרי כן הנישואים הסתיימו באקורדים צורמים ובחילופי האשמות הדדיות.  

רוני מאנה, מודל 2006, הוא איש עשיר שגרף לאחרונה מיליונים בעסקת נדל"ן, "מודה באשמה" של חיבור שיטתי עם מלכות יופי: "אישה זה כמו מפעל הפיס. אי-אפשר לדעת מה יקרה ואני לא מתבייש להגיד. מה רע לקום בבוקר ליד בחורה יפה שהיא גם חכמה וגם טובה? אישה יפה לא יכולה להיות טובה?" ולג'ני הנוכחית הוא מחמיא: "היא רצינית, חכמה,
צילום: אהרון יוסלביץ' ויוסי ושאול גולן
פיקחית, מעולה ביחסי אנוש וגם רומנטית. יודעת מה גבר רוצה: ללטף אותו כשהוא כועס ולפנות לו מקום כשצריך".

 

גם צ'רוואני המתגוררת עם מאנה בקוטג' מרשים בסי אנד סאן (אותו אחד שמירי בוהדנה התגוררה בו קודם לכן) מפרגנת לו על שיש מלכות יופי לא מעטות ברזומה הרומנטי שלו: "זה מראה שיש לו טעם טוב ואני מאמינה שהוא יידע להעריך אותי", היא אומרת לנו בראיון שמתפרסם השבוע בלאשה. "כל שנה צומחת מלכה חדשה ותמיד הן צעירות יותר. השאלה היא מה אדם רוצה בחיים. כי כשגרים יחד וקמים יחד אז מהו יופי? הכי חשוב זו החברות בין שני אנשים שעושים טוב אחד לשני".

גם עם הבדלי השנים ביניהם אין לה שום בעיה ואגב, גם לא להוריה. "רוני הוא אמנם עם ניסיון אבל ילד מבחינה פיזית ונפשית. הוריי אוהבים אותו ומעריכים אותו יותר מכל בני הזוג שהיו לי בעבר".

 

ומה על העתיד? האם תם עידן המלכות בחייו? מאנה מצידו מקווה שזו תחנה אחרונה. וג'ני מה דעתה? "אני אקח את הדברים שלו בחשבון" היא אומרת בחיוך גדול.

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: יניב אדרי
השנה הטובה שלה
צילום: יניב אדרי
לאשה בפייסבוק
מומלצים