שתף קטע נבחר

בת 13 נרצחה בשירותי בית הספר בקצרין

שוטרים החלו לפנות ערב לחפש אחר תאיר ראדה, הנערה שנעדרה משעות הצהריים. גופתה נמצאה בחדר שירותים בבית הספר בו למדה בקצרין כשעליה סימני אלימות

רצח ברמת הגולן. גופתה של תאיר ראדה, נערה בת 13, נמצאה אמש (ד') בחדר שירותים בבית הספר התיכון נופי גולן בקצרין ובמשטרה חושדים שמדובר ברצח. אחד הכיוונים הנחקרים הוא אלימות בין בני נוער, שהובילה למעשה האכזרי. גופתה תועבר למכון לרפואה משפטית על מנת לברר האם בטרם נרצחה עברה התעללות מינית.

 

שוטרי תחנת גולן החלו בשעות אחר הצהריים החלו לחפש אחר ראדה בעקבות דיווח שהגיע אליהם על אי הגעתה לביתה בסביבות השעה 14:00. בעקבות סריקות שנערכו באזור ביתה ובמוסד החינוכי בו למדה, אותרה הערב גופתה ועליה סימני אלימות. צוות מד"א ירדן שהגיע לבית הספר קבע את מותה.


כוחות משטרה הוזעקו למקום (צילום: אביהו שפירא)

 

במשטרה ציינו כי בין סימני האלימות על הגופה ניתן היה להבחין גם במספר דקירות סכין, מה שמעלה את החשד, כי אכן מדובר ברצח. מהצטברות עדויות שבני משפחתה וחבריה עולה כי תאיר יצאה מביתה ללימודיה בכיתה ח' בבית הספר, אולם משלא חזרה, התלוננה אמה על היעדרותה. חבריה ציינו שלא ידוע להם על מעורבות פלילית כלשהי שלה או של בני משפחתה.

  

סגן מנהל מד"א אזור ירדן שמעון אביטבול סיפר ל-ynet כי "צוות ניידת טיפול נמרץ הוזעק על-ידי המשטרה לבית הספר, שם נמצאה גופת נערה ללא רוח חיים בשירותים". הפרמדיק אייל בן משה אמר: "על הגופה היו סימני אלימות קשים מאוד. נאלצנו לקבוע תוך זמן קצר את מותה ולהעביר את הטיפול בזירה להמשך חקירת המשטרה".

 

כוחות גדולים של משטרה, בפיקודו של מפקד מרחב גליל, תת-ניצב ניר מריאש, הגיעו למקום. תנ"צ מריאש אמר ל-ynet כי "בסביבות השעה 18:00 התקבלה הודעה על היעדרותה של הנערה. פתחנו בחיפושים, וזמן קצר לאחר תחילתם אותרה גופתה בחדר השירותים". מריאש הוסיף כי נבדקים מספר כיווני חקירה. בינתיים טרם נעצרו חשודים ונסיבות המקרה עדיין נבדקות.

 

צוותים של המחלקה לשירותים חברתיים במועצה המקומית קצרין הגיעו לבית המשפחה והחלו לסייע בהתמודדות עם הבשורה הקשה. תאיר היא בת זקונים למשפחה ותיקה בקצרין ומלבדה יש להורים שני אחים גדולים ממנה. דבר מציאת הגופה התפשט עד מהרה ביישוב הקטן והתקבל בתדהמה. 

 

בשעות הלילה ערכה משטרת מרחב גליל הערכת מצב בפיקודו של סגן מפקד המחוז הצפוני, תת ניצב דוב לוצקי. ראש המועצה, סמי בר לב, קיים דיון משותף עם גורמי חינוך ורווחה במועצה על מנת להתכונן לקיום יום הלימודים תוך מתן סיוע פסיכולוגי וחינוכי לחבריה בבית הספר.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: רפרודוקציה
הנערה תאיר ראדה
צילום: רפרודוקציה
צילום: אביהו שפירא
בית הספר שבו התרחש הרצח
צילום: אביהו שפירא
תנ"צ ניר מריאש
צילום: אביהו שפירא
מומלצים