שתף קטע נבחר

קרן פלס מצטלמת ומדברת

קרן פלס התראיינה מאחורי הקלעים של צילומי השער שלנו על יחסה לדריה פלג, החיקוי שלה ב"ארץ נהדרת", וביקשה שתפרגנו לה בטוקבקים. וגם: 20 דברים שלא ידעתם עליה

 

 

20 דברים שלא ידעתם על קרן פלס

 

1. היא ירדה במשקל לפני שיצא דיסק הבכורה שלה. "רציתי שיהיה לי יותר נוח, שיהיה לי כושר יותר טוב, שלא אהיה רק הבחורה השמנמנה, אלא שידברו על השיר".

 

2. מאז היא לא עושה דיאטות. "דיאטות זה ממכר, ועצרתי את זה כי הגעתי למשקל של הבחורה הממוצעת שאני צריכה להיות. אני לא רוצה להיות משהו שדוף ועצוב".

 

3. רוב המורים ב"רימון" אמרו לה שהיא לא מתאימה להיות זמרת. רק המורה לאלקטרוניקה האמין בה. היא כתבה לו מילות תודה באלבום הבכורה שלה.

 

4. היא בכלל למדה במגמה טכנולוגית בתיכון.

 

5. בשנה האחרונה היא התחילה ללכת לטיפול פסיכולוגי. "בעידן שלנו זה חשוב כמו שמכונית הולכת לטיפול עשרת אלפים. אמרתי לעצמי, תפרגני את זה לעצמך, ותראי אם את יכולה להרוויח מזה משהו. בינתיים זאת ההתחלה. אני מרגישה כמו בריאיון, רק שלמראיינת שלי אין תוצר להפיק בסוף הפגישה. עם הזמן אני מניחה שאירגע. לא אכפת לי להיות לא מושלמת, ולאט לאט אני מקווה שאוכל לדבר איתה על דברים יותר אישיים".

 

6. למרות שהיא בת 27, בפיצוציות עדיין מבקשים ממנה תעודת זהות לפעמים. "בפעם האחרונה שזה קרה החזקתי עיתון נוער ביד, והייתי צריכה להסביר שזאת אני על השער, ולכן קניתי את העיתון".

 

7. היא מנגנת גם בחליל צד.

 

8. לאי בודד היתה לוקחת איתה את האוסף השירים המחומש של יהודה עמיחי.

 

9. היא מעריצה את חנוך לוין ז"ל.

 

10. היא לא תלבש בגד שמורכב מרוכסנים.

 

11. היא מעולם, אבל מעולם, לא ענדה תכשיטים על גופה. "אני לא יכולה להרגיש שרשראות או עגילים על הגוף. זה גורם לי חוסר נוחות".

 

12. היא מצליחה להירדם רק כשהיא מחבקת כרית, וגם השמיכה מקופלת בין הרגליים.

 

13. גם אם תשלמו לה, היא לא תיגע בצנון, סלק ושרימפס "שמהם אני יכולה להתעלף. זה מרגיש לי כמו לאכול ג'וקים. גם דג עם ראש שמסתכל לי בעיניים אני לא יכולה לאכול".

 

14. בצעירותה נרשמה לחבורת זמר בקיבוץ שפיים, ונסעה שעתיים מיבניאל, רק בגלל שמתי כספי היה המנחה של החבורה. "הייתי היחידה בין עשרים נשים וגברים בני חמישים פלוס, כולם חברי הקיבוץ".

 

 

15. את רוב הכסף שלה היא מוציאה על מסעדות ודיסקים של זמרים ישראליים.

 

16. ארבעה טסטים לקח לה לקבל רישיון לטוסטוס. באחד הטסטים הובילה קבוצה של נבחנים אחריה לתוך "אין כניסה" והכשילה את כולם. בטסט אחר החליקה על כתם שמן ופתחה את הסנטר.

 

17. אבל זה עוד כלום לעומת חמשת הטסטים שעברה כדי לקבל רישיון על מכונית.

 

18. יש לה מין הרגל משונה לאבד ספרי מתח בדיוק בשיא של הסיפור.

 

19. כשהשכנים שלה רוצים שתנגן חלש יותר בלילה, יש להם הסכם לא כתוב: הם מנגנים לה את "שמעון השכן", והיא מבינה את הרמז.

 

20. היא לא מסכימה לחגור חגורות במטוסים. "החלטתי שזה מטופש ואני לא נכנעת לדבר הזה".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
לאשה בפייסבוק
מומלצים