שתף קטע נבחר

תיעוד: החטופים רגב וגולדווסר בשעות האחרונות

תמונות שנחשפות לראשונה מציגות תיעוד של החיילים החטופים 34 שעות לפני החטיפה שהציתה את גבול הצפון: במסיבה, במנוחה בבסיס ובשגרת מילואים בגבול לבנון. התמונות יוצגו הערב ב"מבט". קרנית גולדווסר: "חלק גדול מהתמונות צילם אודי בעצמו"

בשעה שבישראל ממתינים לכל פיסת מידע אודות החיילים החטופים, הערב מוצגות תמונות שלהם, בשעות שקדמו לאירוע בצפון. בתמונות, שמציגות תיעוד מ-34 השעות שלפני החטיפה, נראים החיילים במסיבה בבסיס וכן בשעת הפגזת חיזבאללה על מוצב זרעית, המוצב ממנו יצאו החיילים למשימתם האחרונה.

 

שעות לפני. אלדד רגב (צילום באדיבות ערוץ 1)

 

בתיעוד המיוחד נראות תמונות אחרונות של החיילים החטופים אלדד רגב ואהוד גולדווסר וכן תמונות של אייל בנין ושני תורג'מן ז"ל שנהרגו בתקרית החטיפה. הסרטים יוקרנו במהדורת "מבט" של הערוץ הראשון.בלונים וקולה. אהוד גולדווסר במסיבה צבאית (צילום: באדיבות ערוץ 1)


בצילומים מתוארת שגרת מילואים של לוחמים בגבול הלבנון: קבוצת חיילים מנצלים רגע של מנוחה על ספסל במועדון הבסיס, מסיבה בחדר האוכל המקושט בבלונים וגם עשן פצצות מרגמה על הבסיס. 

 

קרנית, אשתו של אודי גולדווסר אמרה הערב ל-ynet כי את התמונות היא ראתה כבר לפני מספר חודשים לאחר שחבר ליחידה הציגן בפני המשפחות. "חלק גדול מהן צילם אודי בעצמו ולכן הוא לא מופיע בהן", סיפרה. "הוא היה צלם טוב. אני יכולה לזהות לפי הסגנון איזה מהתמונות הוא צילם".

 

בני רגב, אחיו של החייל החטוף אלדד רגב יצפה היום בתמונות - באולפן הערוץ הראשון.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
באדיבות מבט, ערוץ 1
מנוחה במועדון
באדיבות מבט, ערוץ 1
באדיבות מבט, ערוץ 1
מבט מבפנים. זרעית
באדיבות מבט, ערוץ 1
מומלצים